
ASWH speelt knap gelijk tegen FC Dordrecht
Wedstrijdverslagen 3.021 keer gelezenHendrik-Ido-Ambacht - ASWH heeft zaterdag knap met 1-1 gelijkgespeeld in een oefenduel tegen KKD-ploeg FC Dordrecht.
Bij ASWH, waar Klaus Lingen de coach was, ontbraken een aantal selectiespelers, zoals Stefan Watson, Luuk Admiraal, Edon Fetahi en Bradley Tuinfort. Ook de selectie van FC Dordrecht zal er na het sluiten van de transferperiode ongetwijfeld heel anders gaan uitzien. Bij ASWH stonden een viertal nieuwkomers aan de aftrap. De veel indruk makende Benjamin Reemst en verder Albert Yakah, Abdel Belarbi en Jay Abbo. Het centrale verdedigingsduo bestond uit de fysiek beresterke Luis Pedro en Sam Stolk.
Uiteraard had FC Dordrecht een behoorlijk optisch overwicht in de wedstrijd en was het ook aanvallend gevaarlijker. Toch was het halverwege nog altijd 0-0. In de 60ste minuut kwam ASWH zelfs op voorsprong. Een diepe spelhervatting van de ingebrachte keeper Giovanni van der Schans belandde bij spits Jay Abbo, die zijn verdediger uitkapte en de bal langs de wijfelend uitgekomen keeper schoot: 1-0 In de 88ste minuut mikte Igor da Silva de bal bij een vrije trap vanaf 16 meter binnen voor de 1-1 eindstand.
Volgende week zaterdag 5 juli om 15.00 uur oefent ASWH opnieuw en wel tegen Excelsior. Voor de Rotterdamse ploeg zal het de eerste oefenwedstrijd zijn.









































