
Gouderak oppermachtig tegen De Rijnstreek en behaalt eerste competitiezege
Wedstrijdverslagen 822 keer gelezenNieuwerbrug aan den Rijn – Tegen hekkensluiter De Rijnstreek benutte Gouderak dit keer wel een aantal van de vele kansen. Gouderak won overtuigend met 1-4.
Binnen twee minuten bracht Hugo Bitter Gouderak op 0-1 en deze score werd nog voor rust door Ralph Baas met een mooi afstandsschot verdubbeld. Na rust tekende Hugo Bitter voor de derde Gouderakse treffer en Finn Overes maakte het vierde doelpunt. De Rijnstreek kwam niet verder dan een eretreffer in blessuretijd.
‘Finales’
Gouderak-trainer Karim Scharleman was blij met de eerste competitiezege. ”Ook vandaag creëerden we veel kansen. Gelukkig werden er in tegenstelling tot eerdere wedstrijden nu wel enkele benut. De score had nog veel ruimer kunnen uitvallen, maar we hebben in ieder geval gewonnen. Ook vandaag heb ik genoten van het spel. De komende weken spelen we een aantal ‘finales’ tegen ploegen die ook onderaan staan. Door de overwinning van vandaag zien we die met vertrouwen tegemoet.”









































