Programma, uitslagen en standen tweede editie Proxsys Cup
Nieuws Proxsys Cup 74 keer gelezenGORINCHEM/REGIO - Het tweede zaalvoetbaltoernooi om de Proxsys Cup wordt in de Gorinchemse Oosterbliek afgewerkt van 27 december tot en met 6 januari.
Regio-Voetbal zet elke avond de uitslagen en standen op een rij.
Wedstrijdschema senioren:
WOENSDAG 27 DECEMBER
Unitas - SVS'65 (poule A): 6-0
Schelluinen - Almkerk (A): 5-9
LRC Leerdam - SVW (poule B): 4-5
Kozakken Boys - SteDoCo (B): 7-0
Altena - GJS (C): 1-1
Klik hier voor de reportage van de eerste speelavond door Gorkum TV en Regio-Voetbal
DONDERDAG 28 DECEMBER
Herovina - Woudrichem (poule C): 1-3
Arkel - Sleeuwijk (poule D): 2-4
Leerdam Sport - Asperen (D): 5-4
Vuren - GRC 14 (poule E): 2-10
Heukelum - VVAC (E): 8-5
VRIJDAG 29 DECEMBER
SV Meerkerk - Hardinxveld (poule F): 4-5
Dussense Boys - Zuilichem: 2-6
LRC - Kozakken Boys: 1-5
SVW - SteDoCo (B): 9-0
Unitas - Schelluinen (A): 6-3
ZATERDAG 30 DECEMBER
GJS - Herovina (poule C): 3-0
Woudrichem - Altena (C): 4-7
Sleeuwijk - Leerdam Sport (D): 9-2
Asperen - Arkel (D): 3-6
GRC 14 - Heukelum (E): 2-3
VVAC - Vuren (E): 3-2
Hardinxveld - Dussense Boys (F): 3-7
Zuilichem - SV Meerkerk (F): 7-4
SVW - Kozakken Boys (B): 4-7
SteDoCo - LRC (B): 1-14
SVS'65 - Schelluinen (A): 6-7
Almkerk - Unitas (A): 0-3
Stand poule B
1. Kozakken Boys, 3-9 (19-5)
2. SVW, 3-6 (18-11)
3. LRC Leerdam, 3-3 (19-11)
4. SteDoCo, 3-0 (1-30)
DINSDAG 2 JANUARI
Hardinxveld - Zuilichem (poule F): 1-2
SV Meerkerk - Dussense Boys (F): 3-4
Vuren - Heukelum (E): 1-8
GRC 14 - VVAC (E): 7-3
SVS'65 - Almkerk (A): 4-4
Stand poule E
1. Heukelum, 3-9 (19-8)
2. GRC 14, 3-6 (19-8)
3. VVAC, 2-3 (11-17)
4. Vuren, 3-0 (5-21)
Stand poule F
1. Zuilichem, 3-9 (15-7)
2. Dussense Boys, 3-6 (13-11)
3. Hardinxveld, 3-3 (10-12)
4. SV Meerkerk, 3-0 (11-16)
Stand poule A
1. Unitas, 3-9 (15-3)
2. Almkerk, 3-4 (13-12)
3. Schelluinen, 3-3 (15-21)
3. SVS'65, 3-1 (10-17)
WOENSDAG 3 JANUARI
Altena - Herovina (poule C): 5-2
GJS - Woudrichem (C): 1-3
Arkel - Leerdam Sport (D): 11-3
Sleeuwijk - Asperen (D): 7-0
Klik hier voor de reportage van Gorkum TV/Regio-Voetbal over de laatste speelavond in de poulefase
Stand poule C
1. Altena, 3-9 (13-7)
2. Woudrichem, 3-6 (10-9)
3. GJS, 3-4 (5-4)
4. Herovina, 3-0 (3-11)
Stand poule D
1. Sleeuwijk, 3-9 (20-4)
2. ASV Arkel, 3-6 (19-10)
3. Leerdam Sport, 3-3 (10-24)
4. Asperen, 3-0 (7-18)
DONDERDAG 4 JANUARI - KWARTFINALES
Unitas - GRC 14: 8-4 (na verlenging)
Kozakken Boys - Altena: 4-1
Heukelum - Sleeuwijk: 4-3
Zuilichem - ASV Arkel: 3-6
Klik hier voor de reportage van Gorkum TV en Regio-Voetbal over de kwartfinales
VRIJDAG 5 JANUARI - HALVE FINALES
Unitas - Kozakken Boys: 3-1
Heukelum - ASV Arkel: 4-4 (Arkel wint na shoot-outs)
Klik voor een reportage van de halve finales door Gorkum TV en Regio-Voetbal
ZATERDAG 6 JANUARI
Finale Unitas-ASV Arkel: 4-1
[[{"fid":"46661","view_mode":"wysiwyg","fields":{"format":"wysiwyg"},"type":"media","field_deltas":{"4":{"format":"wysiwyg"}},"attributes":{"class":"media-element file-wysiwyg","data-delta":"4"}}]]
[[{"fid":"46555","view_mode":"wysiwyg","fields":{"format":"wysiwyg"},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"wysiwyg"}},"attributes":{"class":"media-element file-wysiwyg","data-delta":"3"}}]]
[[{"fid":"46473","view_mode":"wysiwyg","fields":{"format":"wysiwyg"},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"wysiwyg"}},"attributes":{"class":"media-element file-wysiwyg","data-delta":"2"}}]]
[[{"fid":"46045","view_mode":"wysiwyg","fields":{"format":"wysiwyg"},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"wysiwyg"}},"attributes":{"class":"media-element file-wysiwyg","data-delta":"1"}}]]