Logo regio-voetbal.nl
Indeling bekerpoules seizoen 2017-2018
Indeling bekerpoules seizoen 2017-2018 (regio-voetbal.nl)

Indeling bekerpoules seizoen 2017-2018

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO - De KNVB heeft woensdag de indeling van de bekerpoules (districtsbeker) bekendgemaakt.


De bekerwedstrijden, met tal van derby's, worden gespeeld in de eerste drie weekenden van september.

In de poules op het niveau van de 1e en 2e klasse gaan de nummers 1 en 2 naar de knockoutfase. In de overige poules is dit recht alleen voorbehouden aan de nummer 1. 

Onderstaand de indeling van de regioclubs:

ZUID I

Groep 1 29: Pelikaan, MZC'11, VVGZ, Beek Vooruit.

Groep 1 50: Roda Boys, Orion, Emplina, TOP.

Groep 1 52: Drechtstreek, Prinsenland, Zundert, Strijen.

Groep 1 54: Arnemuiden, Oranje Wit, Moerse Boys, Papendrecht.

Groep 1 55: Klundert, BVV, Wilhelmina'26, Uno Animo.

Groep 1 57: Madese Boys, GRC 14, Woudrichem, Zwaluwe.

Groep 1 58: GJS, Unitas, SVW, SCO.

Groep 1 59: Hardinxveld, Sliedrecht, CVV Zwervers, Nieuw-Lekkerland.

Groep 1 60: WSC, Almkerk, Terneuzense Boys, SC 't Zand.

Groep 1 62: Deso/Van der Horst, Leones, Margriet, Nivo Sparta.

Groep 2 04: SC Everstein, Ophemert, Lekvogels, GVV.

Groep 2 10: ASH, Kozakken Boys 2, Herovina, Vuren.

Groep 2 24: Wieldrecht, VVGZ 2, EBOH, Dubbeldam.

Groep 2 25: SV Noordeloos, OMC, RCD, GSC/ODS-zon.

Groep 2 27: GVV'63, Beesd, MVV'58, DFC.

Groep 2 29: De Zwerver, ASWH 2, SC Emma, Groot-Ammers.

Groep 2 30: SCR, Brakel, Wadenoijen, Sparta'30.

Groep 2 31: Alblasserdam, Sleeuwijk, SVS'65, Theole.

Groep 2 32: HRC'14, Teisterbanders, Unitas-zat, ZBC'97.

Groep 2 36: Be Ready, Peursum, DSS'14, Schelluinen.

Groep 2 42: Alem, BMC, Asperen, Maliskamp.

Groep 2 43: DSC, Well, Leerdam Sport'55, Jan van Arckel.

Groep 2 44: Virtus, De Fendert, Noordhoek, De Alblas.

Groep 2 46: RKKSV, Kerkwijk, RKVSC, Den Dungen.

Groep 2 51: WHS, VCW, SVC, Groote Lindt.

Groep 2 55: Hedel, RKTVC, Zuilichem, Dussense Boys.

Groep 2 59: HSSC'61, MEC'07, ASV Arkel, NOAD'32.

Groep 2 64: VVAC, GSC/ODS-zat, Streefkerk, Sliedrecht 2.

Groep 2 65: IFC-zat, Hoeven, SV Capelle, DHV.

Groep 2 68: Haaften, Rhelico, SCZ, BZS.

Groep 2 70: Dubbeldam, Altena, Ameide, Buren.

Groep 2 71: Haarsteeg, PSV, DESK, GDC.

]

Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen