Overzicht overschrijvingen Krimpener- en Lopikerwaard
Algemeen Spelerscarrousel 616 keer gelezenDCV
Komen: Houcine Hammach (GLZ), Tom van der Voort, Michel Vredenborg (Feyenoord) Tim Hoogendijk (Sportlust '46).
Gaan: Mark de Borst (CKC), Christian Schrader (FC Perkouw), Antonio Thomas (Alexandria '66), Damian Brussee (Dilettant).
Spirit
Komen: Amine Karroum (Schoonhoven), Kevin Guttink, Jan Smits, Julian van Lith (allen FC Perkouw).
Gaan: Eric Jansen (Capelle), Lars van den Wijngaard (Capelle), Mick Veldhoen (CKC), Virgil Munsel (stopt)
Dilettant
Komen: Damian Brussee (DCV).
Gaan: Max Rikkelman (lager elftal), Jeffrey Schroevers (stopt).
Schoonhoven
Komen: geen
Gaan: Amine Karroum (Spirit), Julian Buijs (FC Perkouw), Sjef van Vugt (lager elftal).
Lekkerkerk
Komen: Kevin Liefhebber. Gianni Wijting (FC Perkouw).
Gaan: Roy den Besten (stopt), Jeffrey Altheer (stopt).
Ammerstol
Komen: Ben de Jong (Stolwijk).
Gaan: Joshua Remmerswaal (stopt), Koen van der Schee (stopt), Jesse de Bruin (lager elftal), Etienne Niestadt (lager elftal).
Benschop
Komen: Jeroen Lamboo (Aarlanderveen), Kwame Ballo ( FC Hilversum), Harm van de Water (Ophemert), Olaf de Koning, Bart van de Voort en Soulaimane Ouhamad (allen Sportlust'46), Achraf Merroun (Alphense Boys), Karim el Mekki (VEP).
Gaan: Twan van der Louw (Sporting'70), Coen Horb (LRC), Jeroen Roodenburg (IJFC), Reda Reddam (Lopik), Tamer Ugur (onbekend), Jonathan Antonio (onbekend).
SV Lopik
Komen: Reda Redam (Benschop), Abdel Tufi (Elinkwijk), Lamin Darboe (Gambia)
Gaan: Dennis Mudde (Cabauw)
FC Perkouw
Komen: Christiaan Schrader (DCV), Davey de Wolff (Kethel Spaland), Rick Bogaard (was gestopt), Melvin Treure (Bergambacht), Julien Buijs (Schoonhoven), Mark van der Laan (Moordrecht).
Gaan: Jan Smits, Kevin Guttink, Julian van Lith (allen Spirit), Robin Borst (Bergambacht), Eelco van Viersen (Kethel Spaland), Maarten Adriaanse (stopt), Tom Achterberg (stopt), Pieterjan Geneugelijk (stopt).
Bergambacht
Komen: Robin Borst (FC Perkouw), Levi van Rijn (Schoonhoven)
Gaan: John van Dam (SPV'81)
SPV'81
Komen: John van Dam (Bergambacht), Jesse van Buren, Lex van Maurik (beiden Schoonhoven JO19-1)
Gaan: geen
Stolwijk
Komen: geen
Gaan: Harvey van der Stelt (Olympia), Mark Hoogendoorn (stopt), Thomas van Vliet (stopt), Ben de Jong (stopt), Christiaan Schouten (stopt), Rik van Eijk (stopt), Joost van Niekerk (stopt)
Haastrecht
Komen: Jelle Pinas (Gouda)
Gaan: Diederik Schröder (stopt), Lars Harmsen (stopt), Joran Borst (stopt)
Cabauw
Komen: Dennis Mudde (Lopik), Friso Nagel (lager elftal)
Gaan: Bart van Klaren (lager), Marcel Spruit (lager), Nick van Kats (lager)
Gouderak
Komen: geen
Gaan: geen