Logo regio-voetbal.nl
• VVAC-Herovina (4-0).
• VVAC-Herovina (4-0). (Foto: Rick den Besten )
update

Programma en uitslagen oefenwedstrijden voorbereiding seizoen 2019-2020

  •   17907 keer gelezen   Nieuws

REGIO • In de aanloop naar het nieuwe seizoen wordt er door de regioclubs op grote schaal geoefend.

Regio-Voetbal houdt weer een overzicht van de oefenwedstrijden in de regio bij. Aanvullingen kunnen uiteraard aan ons worden doorgegeven. Bij voorkeur via e-mail: info@regio-voetbal.nl. Maar via Facebook of Twitter (@RVoetbal) mag ook.

DINSDAG 17 SEPTEMBER
Spijkenisse - ASWH: 1-1
Altena - Hardinxveld: 1-3
Schelluinen - Rhelico: 5-0
Raamsdonk - SVS'65: 3-2
Schoonhoven - Stolwijk: 5-2
DFC - De Alblas: 6-1
Unitas'28 - HRC'14: 2-1
OVERZICHT UITSLAGEN

ZATERDAG 13 JULI
DCV - FC Dordrecht: 0-6

ZATERDAG 20 JULI
FC Den Bosch - FC Dordrecht (bij Nivo Sparta in Zaltbommel): 0-1

WOENSDAG 24 JULI
FC Al Feiha - ASWH (in Burgh-Haamstede): 1-1

DONDERDAG 25 JULI
Kozakken Boys - Jong ADO Den Haag: 0-0

ZATERDAG 27 JULI
* Minitoernooi bij ASWH met de volgende wedstrijden:
ASWH - Barendrecht: 1-0
Barendrecht - Jong FC Groningen: 1-3
ASWH - Jong FC Groningen: 0-2 (Jong FC Groningen toernooiwinnaar)

FC Lienden - SteDoCo: 0-1
Kozakken Boys - OSS'20: 2-2

DINSDAG 30 JULI
ASWH - FC Dordrecht: 2-2
Kozakken Boys - OJC Rosmalen: 3-2
 

Charlton Vincento zet @KozakkenBoys vanaf de stip op 2-2 tegen @OJCROSMALEN. De Boys winnen uiteindelijk met 3-2. Beeld: @GeraldvZanten pic.twitter.com/fSxY846TcG

— Regio-Voetbal (@RVoetbal) July 30, 2019

De 1-1 van Mats van Huijgevoort!

Straks deel 2 van de derde oefenwedstrijd. pic.twitter.com/QyaH6dGHL8

— Kozakken Boys (@KozakkenBoys) July 30, 2019


SteDoCo - Jong RKC Waalwijk: 0-4
Blauw Geel'38 - Achilles Veen: 5-7

ZATERDAG 3 AUGUSTUS
Achilles Veen - SteDoCo: 3-1

Jong Volendam - Kozakken Boys: 4-2
ASWH - Goes: 2-2
Unitas zon - De Jodan Boys: 3-2

DINSDAG 6 AUGUSTUS
Smitshoek - Heerjansdam: 2-2

WOENSDAG 7 AUGUSTUS
Westlandia - IFC zon: 2-0

DONDERDAG 8 AUGUSTUS
* Toernooi bij OJC Rosmalen met ASWH, Achilles Veen en UNA
ASWH - UNA: 2-3
OJC Rosmalen - Achilles Veen: 0-3
 

ZATERDAG 10 AUGUSTUS
* Toernooi bij OJC Rosmalen met ASWH, Achilles Veen en UNA
Kleine finale: OJC Rosmalen - ASWH: 2-1
Finale: Achilles Veen - UNA: (0-0, Veen wint na strafschoppen)

Heerjansdam - Capelle (toernooi Smitshoek): 3-1
Vianen - SV De Vecht: 1-1
SHO - Xerxes/DZB: 1-3
TEC - SDC Putten: 1-1
Spijkenisse - Unitas zon: 2-2
Sliedrecht - Sportlust'46: 2-2
Schoonhoven - Schelluinen: 1-3
RVVH - De Jodan Boys: 1-2
SV Spakenburg - SteDoCo: 3-2
Kozakken Boys - Jong FC Den Bosch: 3-1


ZONDAG 11 AUGUSTUS
DHC - IFC: 1-1
Charlois - SC Emma: 0-2

DINSDAG 13 AUGUSTUS
Kozakken Boys - Baronie: 2-0
Unitas zon - OSS'20: 1-0
GRC 14 - White Boys: 5-0
Altena - Schelluinen: 4-1
SVW - Herovina: 9-1
RVVH - Bolnes (Ridderkerk Toernooi bij Bolnes): 11-2
Voorschoten'97 - IFC zat: 8-0
Westlandia - ASWH: 1-3

WOENSDAG 14 AUGUSTUS
Breukelen - LRC Leerdam (Thorbecke Toernooi in Utrecht): 0-2
LRC Leerdam - Maarssen (Thorbecke Toernooi in Utrecht): 1-0
Slikkerveer - Rijsoord (Ridderkerk Toernooi bij Bolnes): 0-2

DONDERDAG 15 AUGUSTUS
* DFC-toernooi met Papendrecht, EBOH, DFC en Wieldrecht
Wieldrecht - EBOH: 2-0
DFC - Papendrecht: 2-0

ZATERDAG 17 AUGUSTUS
LRC Leerdam - DHSC (Thorbecke Toernooi in Utrecht): 0-6
Elinkwijk - LRC Leerdam (Thorbecke Toernooi in Utrecht): 1-3, LRC eindigt als tweede

* Rob Colijn Memorial bij Schelluinen met: Schelluinen. Herovina, SVW en GJS

Programma
Schelluinen - SVW: 0-0
GJS - Herovina: 0-0
SVW - GJS: 1-2
Herovina - Schelluinen: 0-3
SVW - Herovina: 2-0
Schelluinen - GJS: 1-0 (Schelluinen toernooiwinnaar)

* DFC-toernooi met Papendrecht, EBOH, DFC en Wieldrecht
EBOH - Papendrecht: 3-1
DFC - Wieldrecht: 0-6

RVVH - Rijsoord (finale Ridderkerktoernooi bij Bolnes): 1-1 (RVVH w.n.s.)

Afgelopen! Rijsoord schoot de 6e strafschop naast. Die van RVVH gaat erin! RVVH wint de strafschoppen met 6-5 en kroont zich tot Ridderkerks kampioen! #RVVrij pic.twitter.com/cq3U4IqQCj

— RVVH Ridderkerk fans (@RVVHRidderkerk) August 17, 2019

Jan van Arckel - OJC Rosmalen 2: 1-2
Alblasserdam - Haaften: 8-2

Eerste oefenwedstrijd tegen @vv_haaften eindigt in een 8-2 overwinning. Doelpuntenmakers VVA:
Umut Takac 2x, Leroy Naaktgeboren 2x, Oguzhan Duru, Rasheem Sandvliet, Glenn de Jong en Dylan van Gaalen. pic.twitter.com/Mua1r98D68

— vv Alblasserdam (@vvAlblasserdam) August 17, 2019

IJFC - Schoonhoven: 4-2
Pelikaan - SV Charlois: 2-2
DFS - Unitas: 1-4
VVGZ - Nivo Sparta: 0-1
ASWH - Baronie: 1-0
SC 't Zand - GRC 14: 1-2
ASV Arkel - Groote Lindt: 2-1
Wilhelmina'26 - SV Meerkerk: 3-0
Altena - HSSC'61: 3-1
Heukelum - Peursum: 2-3
Streefkerk - Nieuw-Lekkerland: 2-7
Groot-Ammers - Nivo Sparta 2: 4-3
Hardinxveld - Heerjansdam comb: 6-1
Tricht - Focus'07: 2-2
SC Everstein - Cito Oss: 5-3
IFC - Asperen: 6-3
GVV'63 - Kesteren: 9-3
ASH - GRC 14 2: 1-1
Sparta'30 - Rhelico: 4-0
Oosterhout - Leerdam Sport: 2-2
Benschop - ASV Arsenal: 1-0
HBSS - DCV: 1-3
Spirit - VVOR: 1-0
Bergambacht - FC IJsselmonde: 4-0
Roda Boys 2 - HRC'14: 2-1
SPV'81 - Cabauw (Lopikbokaal): 1-3
Kozakken Boys - Alphense Boys: 1-0
Heerjansdam - SC Feyenoord: 0-2 (gestaakt na hevige regenval)
MVV'58 - GDC
GVV Geldermalsen - BLC: 0-4
BZC'14 - BSC Roosendaal: 1-3
SSC'55 - Be Fair: 2-3
CHC - Roda Boys: 3-2
Alem - Woudrichem: 3-4
WNC - De Meern: 4-2

ZONDAG 18 AUGUSTUS
Meeuwenplaat - IFC: 1-10
Hedel - Wilhelmina: 3-1
HHC - Dussense Boys: 2-3
Be Ready - RKSV Gesta: 3-3

DINSDAG 20 AUGUSTUS
Altena Cup op diverse locaties

In Almkerk (poule A)
Almkerk-Woudrichem: 0-0
Wilhelmina'26-Almkerk: 1-0
Woudrichem-Wilhelmina'26: 0-1

In Andel (poule B)
NOAD'32-Sparta'30: 1-1
Dussense Boys-Sparta'30: 3-0
NOAD'32-Dussense Boys: 2-3

In Nieuwendijk (poule C)
Altena-Kozakken Boys 2: 1-1
Altena-GRC 14: 0-0
Kozakken Boys 2-GRC 14: 0-2

In Hank (poule D)
Sleeuwijk-Be Read: 3-1
Be Ready-Achilles Veen 2: 3-2
Achilles Veen 2-Sleeuwijk: 0-3

* Louis de Kam Toernooi bij GJS met: WNC, SV Houten, JSV Nieuwegein en GJS
GJS - SV Houten: 1-2
WNC - JSV Nieuwegein: 3-2

* Toernooi om Hollandsche IJssel Cup
Zwervers - Spirit: 0-4
SVS - DCV: 1-1

Heerjansdam - Rijsoord: 2-0
RCD - Unitas zat: 0-0
DFC - GSC/ODS: 6-0
Unitas zon - DESK: 4-0
Achilles Veen - Roda Boys: 1-0

Eindstand @AchillesVeen - Roda Boys 1-0. pic.twitter.com/gJOtaXfASI

— RodaBoys (@RodaBoysBom) August 20, 2019

Nivo Sparta - SV TOP: 2-3
Groote Lindt - Papendrecht: 3-2
Pelikaan - VVOR: 2-2
ASV Arkel - Herovina: 2-2
HSSC'61 - SVS'65: 3-2
SVW - HDW: 9-1
GVV'63 - Leerdam Sport'55: 8-1
Benschop - SV Lopik (Lopikerwaardbokaal): 2-3
Excelsior R - Dilettant: 0-9
Rhelico - Haaften: 0-1
Alblasserdam - Bunnik: 3-2
IJFC - Tricht: 1-4
Jan van Arckel - MVV'58: 6-2
ONI - Wilhelmina: 4-3
HRC'14 - BZC'14: 1-6
WSV Well - GRC 14 2
Vianen - Cabauw: 3-0
Streefkerk - Sliedrecht 2: 0-1
Lekvogels - HMS: 2-1

WOENSDAG 21 AUGUSTUS
IFC zon - Nieuw-Lekkerland: 4-0

DONDERDAG 22 AUGUSTUS
* Jan Stam-toernooi met De Zwerver, Drechtstreek, Dubbeldam en organisator Wieldrecht
Wieldrecht-Drechtstreek: 2-2 (Wieldrecht w.n.s.)
De Zwerver-Dubbeldam: 3-4
* Ries Fok Toernooi bij EBOH
EBOH-GSC/ODS: 6-1
DFC-SC Emma: 4-2
* Toernooi om Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak (met Gouderak, Haastrecht, Moordrecht en Stolwijk)
Haastrecht - Moordrecht: 6-2
Gouderak - Stolwijk: 2-2 (Stolwijk w.n.s.)

ASH - Almkerk 2: 0-4

ZATERDAG 24 AUGUSTUS
* Toernooi om het kampioenschap van Zwijndrecht bij ZVV Pelikaan.
Programma (veld A):
Pelikaan - VVGZ: 0-0
Heerjansdam - Pelikaan: 0-0
VVGZ - Groote Lindt: 1-1
Pelikaan - ZBC'97: 1-1
Groote Lindt - Heerjansdam: 1-1
Groote Lindt - Pelikaan: 0-1
Veld B:
ZBC'97 - Heerjansdam: 0-2
Groote Lindt - ZBC'97: 3-0
Heerjansdam - VVGZ: 2-1
VVGZ - ZBC'97: 0-0
Heerjansdam toernooiwinnaar

* Louis de Kam Toernooi bij GJS met: WNC, SV Houten, JSV Nieuwegein en GJS
WNC - SV Houten: 2-2 (Houten w.n.s.)
GJS - JSV Nieuwegein: 2-2 (GJS w.n.s.)

* Jan Stam-toernooi met De Zwerver, Drechtstreek, Dubbeldam en Wieldrecht
Drechtstreek - De Zwerver: 2-0
Wieldrecht - Dubbeldam: 4-0

* Toernooi om Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak (met Gouderak, Haastrecht, Moordrecht en Stolwijk)
Finale: Haastrecht - Stolwijk 5-0
 

Er waren gisteren zoveel toernooien, dat het keuzestress opleverde. Naast de Hollandsche IJssel Cup (Krimpen) werd er verderop, in Gouderak, gestreden om de Jan Lingen Bokaal.
Komt dat schot...!#groundhopping pic.twitter.com/iPvdsA6C2R

— De Dwarslat (@De_Dwarslat) August 25, 2019


* Finaledag Ries Fok Toernooi bij EBOH
EBOH - DFC: 3-0
GSC/ODS - SC Emma: 4-2

* Finalewedstrijden toernooi Hollandsche IJssel Cup bij DCV
Spirit - SVS: 2-2 (SVW w.n.s.)
DCV - CVV Zwervers: 4-2
 

Zonnig toernooi om de Hollandsche IJssel Cup vandaag bij DCV in Krimpen aan den IJssel. Met dank aan @RVoetbal voor de wedstrijdtips op https://t.co/V1f2Ybkxez. Handige website.#groundhopping pic.twitter.com/1ca36O0vNL

— De Dwarslat (@De_Dwarslat) August 24, 2019


Achilles Veen - Baronie: 2-2
Lekvogels - SV Odijk: 3-1
Roda Boys - SSV'65: 2-0 (Roda Boys wint Grevelingentoernooi)
 

Roda Boys wint het Grevelingentoernooi. Na een 2-0 overwinning op @SSV_65 in de finale. pic.twitter.com/7k01MftQBQ

— RodaBoys (@RodaBoysBom) August 24, 2019


Capelle - RVVH: 2-0
Tricht - Vriendenschaar: 1-1
Beesd - Tricht 2
Vianen - Kamerik: 2-5
Rijsoord - Nivo Sparta: 2-0
Papendrecht - Sparta AV: 1-4
LRC Leerdam - Smitshoek: 2-3
BZC'14 - SV Meerkerk: 1-5
Hardinxveld - GDC: 3-0
VVAC - Herovina: 4-0
Streefkerk - Schoonhoven: 4-4
SVS'65 - SVW: 0-5
De Alblas - HSSC'61: 1-1
Heukelum - Vuren: 3-1
Schelluinen - Haaften: 3-0
Dubbeldam - Groot-Ammers: 2-0
IJFC - SC Everstein: 4-1
Rhelico - Asperen: 1-1
Leerdam Sport - Bernardus: 2-2
Benschop - FC Oudewater: 1-3
ONI - Well: 4-0
Nieuw Utrecht - Unitas zat
Beesd - Tricht 2: 6-0
Rohda'76 - FC Perkouw: 2-3
DVO - Lekkerkerk
CION - Bergambacht: 2-1
SPV'81 - Benschop 2: 0-0

@spv81 kreeg wel kansjes tegen @VVBenschop 2 maar wist niet te scoren
en in de penalty reeks was benschop het best dus werd benschop 3e en spv 4e in het #lopikerwaard toernooi@RVoetbal pic.twitter.com/4hvT0wnVYY

— Jan van Maurik (@janmaurik68) August 24, 2019

DHV - IFC zat: 0-3
SV Lopik - Cabauw: 5-0
SV Noordeloos - Peursum: 0-3
Kerkwijk - GVV'63: 1-3
Oranje Wit - Moerse Boys: 1-2
TOGB - Nieuw-Lekkerland: 3-3
Jan van Arckel - GRC 14 2
Cluzona - Sliedrecht: 0-0
MVV'58 - GVV Geldermalsen

ZONDAG 25 AUGUSTUS
Be Ready - BVV Den Bosch: 5-1
DSC - Den Dungen: 2-2
Hedel - Irene: 3-2
Heerewaarden - RKVSC
Unitas zon - SC 't Zand: 4-0
Jan van Arckel - Odiliapeel
Schalkwijk - HRC'14: 0-3

DINSDAG 27 AUGUSTUS
SVS'65 - Sleeuwijk: 0-1
Kozakken Boys - Almkerk: 2-1
WNC - Unitas zon: 0-7
Nieuw-Lekkerland - Alblasserdam: 1-1
Ameide - ASV Arkel: 0-1
FC De Bilt - LRC Leerdam: 2-2
Hardinxveld - Drechtstreek: 4-0
Roda Boys - Nemelaer: 2-3
Papendrecht - Rijsoord: 1-2
Woudrichem - SCR: 7-0
Oranje Wit - Jong FC Dordrecht: 3-1
Vlijmense Boys - Wilhelmina'26: 3-4
Unitas zat - Streefkerk: 1-3
SV Noordeloos - De Alblas: 4-3
SC Everstein - Altena: 1-3
Herovina - Haaften: 0-2
 

Vanwege de invallende duisternis en onvoldoende functioneren van de veldverlichting is de oefenwedstrijd @vvHerovina - Haaften na 55 minuten spelen gestaakt. Eindstand 0-2, doelpunten door Johnnie Noorthoek en Thijmen Gerringa.

— vvHaaften (@vv_haaften) August 27, 2019

Kerkwijk - Sparta'30: 2-2
Schelluinen - ZBC'97: 4-0
Jan van Arckel - BZC'14: 1-3
Groote Lindt - VOB Schiebroek: 7-0
MVV'58 - Deso
NOAD'32 - Oosterhout: 1-1
Asperen - Dubbeldam: 4-1
WSV Well - Dussense Boys: 0-1
RFC - Rhelico: 3-1
Bergambacht - FC Zoetermeer: 4-3
SPV'81 - FC Oudewater 2: 2-0
Bolnes - IFC zat: 4-1

DONDERDAG 29 AUGUSTUS
Beesd - Teisterbanders: 3-1

DINSDAG 3 SEPTEMBER
BMC - Alem: 2-1
GRC 14 - ASV Arkel: 0-2
ASWH - Jong RKC Waalwijk: 2-0
LRC Leerdam - Wooter Academy: afgelast door blessure scheidsrechter
Woudrichem - Bunnik: 8-0
Almkerk - Rood Wit: 2-0
Papendrecht - VVGZ: 3-1
Wilhelmina'26 GJS: 3-3
WNC - Nieuw Utrecht: 4-3
Drechtstreek - VVAC: 3-3
DCV - Zwarte Pijl: 0-0
Dilettant - De Zwerver: 1-4
Zwaluwe - De Alblas: 7-2
Oranje Wit - Heinenoord: 0-2
Pelikaan - Wieldrecht
Groote Lindt - Bolnes: 5-3
Vuren - SVS'65: 6-2
PSV (am) - BZC'14: 5-4
Kerkwijk - Buren: 1-0
MVV'58 - Kesteren
Rhelico - SCR: 0-2
Almkerk 2 - Dussense Boys: 5-2
HHC'09 - Vlijmense Boys: 0-3
SV Lopik - Focus'07: 2-1

WOENSDAG 4 SEPTEMBER
IFC - Jong FC Dordrecht: 3-0

DINSDAG 10 SEPTEMBER
RVVH - LRC Leerdam: 1-0
Buren - MVV'58
Oosterhout - Unitas zondag: 1-4
GRC 14 - Hardinxveld: 2-0
Wilhelmina'26 - DSC: 4-1
ASV Arkel - Oranje Wit: 2-4
 

@asvarkel komt op 2-3 schitterende goal van Jesse Hoogewoning pic.twitter.com/vE9wZ0DqXd

— maurice hogendoorn (@AFCAARKEL) September 10, 2019


DHSC - Almkerk: 4-4
WNC - CDW
Schelluinen - Pelikaan: 0-6
 

Vrije trap wordt binnen geschoten door Ruben de Raad. 0-2 tegen @vvschelluinen pic.twitter.com/dD5BtwrR3Z

— Z.v.v. Pelikaan (@ZvvPelikaan) September 10, 2019


Haaften - Herovina: 1-2
VVAC - Nieuw-Lekkerland: 2-6
Papendrecht - XerxesDZB: 4-0
Hilgersberg - Spirit: 2-2
SVW - Kerkwijk: 4-0
Groot-Ammers - SSC'55: 3-1
ZBC'97 - Streefkerk: 3-6
Asperen - Kozakken Boys 2: 3-2
Sparta'30 - GRC 14 2: 4-1
Dussense Boys - SVS'65: 0-2
Almkerk 2 - WSV Well: 11-1
DCV - CKC: 1-2
Beesd - GVV'63: 2-6
Den Dungen - Alem: 5-2
Jan van Arckel - Achilles Reek: 2-3
Schoonhoven - Elinkwijk: 1-4
Bergambacht - HDW: 8-0
Bodegraven - SPV'81: 0-1
Haastrecht - SV Lopik: 3-2

Aanvullingen op bovenstaand schema kunnen uiteraard aan ons worden doorgegeven. Bij voorkeur via e-mail: info@regio-voetbal.nl. Maar via Facebook of Twitter (@RVoetbal) mag ook.

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Volg ons op Facebook }

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup