Logo regio-voetbal.nl
Foto: Kontakt Mediapartners

Het complete bekeroverzicht

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO • Alle bekerindelingen van de eerste tot en met vijfde klasse zijn nu bekend.


We zetten alle poules (regioclubs) nog maar 'ns op een rij:

Poule 18: Benschop, CSW, ESTO, Montfoort.

Poule 21: ASV Arkel, De Bilt, JSV Nieuwegein, Kampong.
Poule 23: Heukelum, IJFC, LRC Leerdam, VVIJ.

Poule 37: CVV Zwervers, DONK, Nieuw-Lekkerland, Spirit.
Poule 39: DCV, FC IJsselmonde, Nieuwenhoorn, Pelikaan.

Poule 41: Binnenmaas, DBGC, Heerjansdam, VVGZ.
Poule 44: De Zwerver, Drechtstreek, Papendrecht, RVVH.
Poule 46: Bruse Boys, Heinenoord, Strijen, Wieldrecht.
Poule 47: Beek Vooruit, EBOH, Oranje Wit, Yerseke.
Poule 48: Geinoord, Sleeuwijk, Sliedrecht, TSC.

Poule 52: Almkerk, Altena, Madese Boys, SSV'65.
Poule 54: GRC 14, Helvoirt, Rijen, Woudrichem.
Poule 55: Emplina, Nivo Sparta, Roda Boys, WSC.
Poule 57: CDW, Theole, Tricht, WNC.
Poule 58: DESK, EVVC, HVCH, Wilhelmina'26.

Poule 65: Berghem Sport, DIO'30, GJS, TOP

ZUID I

Groep 2-05
RKVSC, TGG, Wilhelmina
Groep 2-06
Asperen, Hardinxveld, RCD, Sparta'30

Groep 2-13
Alblasserdam, Dubbeldam zondag, FC Dordrecht AM, ZBC'97 zondag
Groep 2-14
Dubbeldam, GSC/ODS zondag, SC Emma, SSW
Groep 2-19
GVV'63, Herovina, Ophemert, RKTVC

Groep 2-20
FC Drunen, NOAD'32, Nieuwkuijk, SC Elshout
Groep 2-22
Ameide, BZC'14, HSSC'61, Peursum
Groep 2-23
FC Engelen, Hedel, Jan van Arckel, WSV Well
Groep 2-26
GDC, Haarsteeg, SVG, Waspik
Groep 2-27
Be Ready, RFC, SVW, Unitas zaterdag
Groep 2-28
Haaften, SCZ, SV Noordeloos, Teisterbanders

Groep 2-30
Beesd, Buren, DSS'14, SC Everstein
Groep 2-33
GVV, Rhelico, SV Meerkerk, Wadenoijen
Groep 2-34
Groot-Ammers, Lekvogels, MC'07, Vuren

Groep 2-63
DFC, Dussense Boys, Oranje Wit 2, Streefkerk
Groep 2-64
Kozakken Boys 2, SVS'65, Schelluinen

Groep 2-74
Alem, BZS, DSC, Kerkwijk
Groep 2-77
ASH, IFC zaterdag, Sliedrecht 2, VVAC
Groep 2-79
HRC'14, Leerdam Sport'55, MVV'58, SCR

Groep 2-81
ASH 2, De Alblas, GSC/ODS, Groote Lindt

WEST 2

Groep 2-12
Bergambacht, HMSH, Kamerik, SVV
Groep 2-18
Cabauw, FC Oudewater, Linschoten, Schoonhoven

Groep 2-32
Be Fair, FC Perkouw, Rohda'76, Stolwijk
Groep 2-36
Ammerstol, CKC, Dilettant, Lekkerkerk

Groep 2-42
Gouderak, Nieuwerkerk, SV Ommoord, Woerden
Groep 2-44
Bernardus, CVC Reeuwijk, VEP, Haastrecht

WEST 1

Groep 2-38
Brederodes, Candia'66, SV Lopik, Vianen

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >
Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup