Logo regio-voetbal.nl
<p>&bull; Vuren - Herovina (5-0).</p>

• Vuren - Herovina (5-0).

(

Foto:Jeroen de Bruin / DBRN Fotografie

)
update

Bekeruitslagen en -programma regioclubs

  •   25798 keer gelezen   Nieuws

REGIO • Langzaam maar zeker zijn de amateurvoetballers toe aan het serieuzere werk.

De bekerwedstrijden zijn een opmaat naar de competitie, al worden ze veelal wel als veredelde oefenduels beschouwd.

Programma en uitslagen regioclubs:

DINSDAG 15 SEPTEMBER
‘s-Heer Arendskerke - LRC Leerdam: 1-2
Hilvaria - Nivo Sparta: 0-2

DONDERDAG 17 SEPTEMBER
TPO – Dussense Boys (19:30 uur)
Raamsdonk – Be Ready (20:00 uur)

DINSDAG 29 SEPTEMBER 
SC Kruisland - Heukelum (20:00 uur)

Uitslagen

ZATERDAG 12 SEPTEMBER
Woudrichem – FC Axel: 2-0
Papendrecht – Walcheren: 2-2
GJS – Pelikaan: 5-2
Serooskerke – Almkerk: 2-2
Sliedrecht – De Zwerver: 8-0
Oranje Wit – Wilhelmina’26: 0-1
St. Oostkapelle/Domburg – Drechtstreek: 1-2
Roosendaal – Tricht: 1-0 (gestaakt)
De Meeuwen – GRC 14: 1-0
Beek Vooruit – Sleeuwijk: 3-0
Rood Wit W – Nivo Sparta: 2-3
Nieuw-Lekkerland – EBOH: 2-1
SVW – MZC’11: 2-1
EVVC – Arkel (gaat niet door, Arkel heeft zich teruggetrokken uit het bekertoernooi)
Madese Boys – WNC: 2-8
Nemelaer – Altena: 1-1
Roda Boys – Rhode: 0-2
Groote Lindt – SSW
NOAD’32 – SVS’65: 3-1
SSC’5 – GDC: 2-4
Lekvogels – Unitas (gaat niet door vanwege coronabesmetting)
De Alblas – HSSC’61: 3-0
Dubbeldam – GSC/ODS
IFC – Alblasserdam: 2-3
Groot-Ammers – Sparta’30: 1-6
SV Noordeloos – Peursum: 0-4
SV Meerkerk – Leerdam Sport: 5-2
Asperen – SC Everstein: 4-2
Oranje Wit 2 – VVAC: 0-3
DFC – Hardinxveld: 6-5
Yerseke – VVGZ: 2-2
Wieldrecht – Unitas’30: 4-1
GVV’63 – SV De Braak (gaat niet door, De Braak heeft zich teruggetrokken uit het bekertoernooi)
Well – Margriet: 4-4
Rhelico – MVV’58: 0-3
Streefkerk – Sliedrecht 2: 2-2
Ameide – Kerkwijk: 5-1
Haaften – ASH: 2-2
Vuren – Herovina: 5-0
BZC’14 – RFC: 3-1
OSC’45 – Schelluinen: 0-4
Beesd – BLC: 1-5
VUC – DCV: 1-1
De Merino’s – Benschop: 3-1
CVV Zwervers – Spirit: 1-2
Bernardus – Bergambacht: 5-3
SPV’81 – DSVP: 1-4
Gouderak – Duindorp: 1-4
Ammerstol – Football Factory: 0-8
Stolwijk – Nieuwkoop: 2-2
Blauw Zwart – Haastrecht: 2-2
MVV’27 – Cabauw: 3-5
FC Perkouw – MMO (gaat niet door vanwege afzegging MMO)
Brederodes – De Posthoorn: 3-0
NTVV – Lekkerkerk: 1-3
TransvaliaZW – Dilettant: 3-6
SVP – SV Lopik: 0-2
DRL – Schoonhoven: 0-7

ZONDAG 13 SEPTEMBER
Alem – Hedel: 9-0
RKVSC – Jan van Arckel: 0-7
HRC’14 – RKTVC: 1-1

DONDERDAG 10 SEPTEMBER
Dussense Boys – Be Ready: 1-7

DINSDAG 8 SEPTEMBER
Sliedrecht – Rijen: 4-0
Oranje Wit 2 - Hardinxveld: 3-0

ZATERDAG 5 SEPTEMBER
Yerseke – Wieldrecht: 2-1
VVGZ – Unitas’30: 2-4
Terneuzense Boys – Woudrichem: 3-1
GJS – Papendrecht: 1-0
Pelikaan – Walcheren: 4-2
Almkerk – Cluzona: 3-1
Arnemuiden – Sliedrecht: 1-2
Rijen – De Zwerver: 3-1
SSV’65 – Wilhelmina’26: 2-2
RBC – Oranje Wit: 1-4
Heerjansdam – Drechtstreek: 4-2
Tricht – LRC Leerdam: 3-1
Sleeuwijk – GRC 14: 2-1
Nivo Sparta – Uno Animo: 5-1
Nieuw-Lekkerland – Bruse Boys: 5-1
EBOH – JEKA: 1-0
SVW – Sarto: 1-0
Heukelum – SC ’t Zand: 3-1
WNC – Arkel (gaat niet door, Arkel heeft zich teruggetrokken uit het bekertoernooi)
Prinses Irene – Altena: 1-1
Roda Boys – DAW Schaijk: 1-1
ZBC’97 – Groote Lindt: 3-3
FC Tilburg – SVS’65: 0-2
The Gunners – NOAD’32: 1-0
DESK – GDC: 4-4
Lekvogels – De Alblas: 3-5
Unitas – HSSC’61: 3-1
Alblasserdam – GSC/ODS: 2-1
IFC – Dubbeldam (uitgesteld)
SV Noordeloos – Groot-Ammers: 2-2
Peursum – Sparta’30: 4-2
SV Meerkerk – Asperen: 5-0
Leerdam Sport – SC Everstein: 1-3
Hardinxveld – VVAC: 5-1
DFC – Oranje Wit 2: 2-4
Well – GVV’63: 1-6
MVV’58 – Willem II: 2-3
Rhelico – SV Top: 0-4
Sliedrecht 2 – Kerkwijk: 5-2
Streefkerk – Ameide: 2-3
Herovina – ASH: 2-1
Vuren – Haaften: 4-1
RFC – Schelluinen: 1-1
BZC’14 – OSC’45: 6-1
SV Oss 1920 – Beesd (uitgesteld als gevolg van coronaperikelen)
DCV – Wippolder: 4-1
Montfoort SV’19 – Benschop: 3-0
Spirit – Soccer Boys: 3-1
DUNO – Bergambacht: 4-3
SJC – SPV’61: 0-4
Gouderak – Sporting Leiden: 0-2
FC Rijnvogels 2 – Ammerstol: 11-1
Stolwijk – Warmunda: 2-0
REMO – Haastrecht: 2-6
MVV’27 – FC Perkouw: 2-1
Cabauw – MMO: 2-2
Brederodes – ’t Vliegdorp: 3-0
Piershil – Lekkerkerk: 0-2
Flakkee – Dilettant: 0-0
Nieuw Utrecht – SV Lopik: 0-17
Schoonhoven – Zinkwegse Boys: 5-0

ZONDAG 6 SEPTEMBER
DSS’14 – Ophemert
FC Dordrecht AM – GVV Geldermalsen
RKVSC – Alem: 1-3
Jan van Arckel – Hedel: 4-0
DSC – HRC’14: 2-2

ZONDAG 30 AUGUSTUS
Be Ready – TPO: 3-1
Raamsdonk – Dussense Boys: 2-2
GVV Geldermalsen – DSS’14: 0-3
Ophemert – FC Dordrecht AM: 2-6
Hedel – RKVSC: 3-1 
Alem – Jan van Arckel: 1-2
RKTVC – DSC: 1-3

ZATERDAG 29 AUGUSTUS
Sliedrecht – VVSB: 2-2 (Sliedrecht wint na strafschoppen)
SteDoCo – Den Hoorn: 10-0
Achilles Veen – NWC: 5-0
AFC - Unitas: 1-2
Wieldrecht – VVGZ: 2-1
Woudrichem – DOSKO: 1-4
Papendrecht – Pelikaan: 3-3
Walcheren – GJS: 2-0
Kloetinge – Almkerk: 2-0
De Zwerver – Arnemuiden: 2-1
Oranje Wit – SSV’65: 2-1
Wilhelmina’26 – RBC: 1-2
Drechtstreek – TSC: 2-1
’s Heer Arendskerke – Tricht: 2-0
LRC Leerdam – Roosendaal: 2-1
De Meeuwen – Sleeuwijk: 2-1
GRC 14 – Beek Vooruit: 4-0
Hilvaria – Nivo Sparta: afgelast
JEKA – Nieuw-Lekkerland: 4-4
Bruse Boys – EBOH: 2-2
Bavel – SVW: 2-3
SVSSS – Heukelum: 3-3
Arkel – Madese Boys: 2-4
EVVC – WNC: 0-4
Altena – Oirschot Vooruit: 2-1
VOAB – Roda Boys: 5-0
Groote Lindt – Seolto: 4-2
NOAD’32 – FC Tilburg: 3-0
SVS’65 – The Gunners: 2-1
GDC – Prinsenland: 4-1
HSSC’61 – Lekvogels: 3-2
De Alblas – Unitas: 5-0
GSC/ODS – IFC: 0-1
Dubbeldam – Alblasserdam: 2-2
Sparta’30 – SV Noordeloos: 3-2
Groot-Ammers – Peursum: 1-2
Asperen – Leerdam Sport: 1-4
VVAC – DFC: 0-3
GVV’63 – Margriet: 10-0
SV De Braak – Well: 4-1
Willem II – Rhelico: 6-1
SV Top – MVV’58: 2-2
Ameide – Sliedrecht 2: 3-0
Kerkwijk – Streefkerk: 2-3
ASH – Vuren: 3-2
Haaften – Herovina: 1-3
HVC’10 – DCV: 4-4
Benschop – Almere FC: 1-0
Groeneweg – Spirit: 1-3
Bergambacht – CVC Reeuwijk: 1-3
SPV’81 – Alphia: 2-4
LSVV’70 – Gouderak: 4-1
Ammerstol – Lugdunum: 1-9
TAC’90 – Stolwijk: 4-1
Haastrecht – SV Kickers’69: 6-1
FC Perkouw – Cabauw: 1-4
VIOD – Brederodes: 0-8
Lekkerkerk – SVV: 3-1
Dilettant – Bolnes: 4-3
SV Lopik – FZO: 3-0
OHVV – Schoonhoven: 3-3

DONDERDAG 27 AUGUSTUS
SV Meerkerk – SC Everstein: 2-1

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Volg ons op Facebook }

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup