Logo regio-voetbal.nl
Foto: Kontakt Mediapartners
Regio-Voetbal Toernooien

Achtentwintig clubs gaan strijden om EM - Van der Wal Cup

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO • Achtentwintig clubs gaan dit seizoen strijden om de EM - Van der Wal Cup, een initiatief van Regio-Voetbal / Het Kontakt.

Het deelnemersveld is verdeeld in zeven poules van vier ploegen, waarbij er rekening mee is gehouden dat competitietegenstanders elkaar in de poulefase niet kunnen treffen.

Poule A
LRC Leerdam
GJS
Schoonhoven
Asperen

Poule B
GVV Unitas (combi zon/zat/O23)
De Zwerver
DFC
Leerdam Sport’55

Poule C
Papendrecht
De Alblas
Peursum
HSSC’61

Poule D
Nieuw-Lekkerland
VVAC
SV Lopik
Cabauw

Poule E
GRC 14
Sleeuwijk
Streefkerk
Hedel

Poule F
Almkerk
Schelluinen
Ameide
Brederodes

Poule G
Nivo Sparta
Kozakken Boys (combi O23/JO19/wissels A-selectie)
MVV’58
Kerkwijk

De eerste twee van elke poule en de twee beste nummers drie gaan door naar de knockoutfase van het toernooi (laatste zestien).

De poulefase zal voor de winterstop worden afgewerkt.

Programma:

Speelronde 1: dinsdag 19 en 26 oktober (20:00 uur)

Poule A – 19 oktober
Schoonhoven - LRC
Asperen - GJS

Poule B – 19 oktober
DFC - Unitas (verzet naar dinsdag 2 november)
Leerdam Sport - De Zwerver (verzet naar dinsdag 2 november)

Poule C – 19 oktober
Peursum - Papendrecht
De Alblas - HSSC’61

Poule D – 19 oktober
SV Lopik - Nieuw-Lekkerland
Cabauw - VVAC

Poule E – 26 oktober
Streefkerk - GRC 14
Hedel - Sleeuwijk

Poule F – 26 oktober
Ameide - Almkerk
Brederodes - Schelluinen

Poule G – 26 oktober
Nivo Sparta - MVV’58
Kerkwijk - Kozakken Boys

Speelronde 2: dinsdag 9 en 16 november

Poule A – 9 november
LRC - Asperen
GJS - Schoonhoven

Poule B – 9 november
Unitas - Leerdam Sport
De Zwerver - DFC

Poule C – 9 november
HSSC’61 - Papendrecht
Peursum - De Alblas

Poule D – 9 november
Nieuw-Lekkerland - Cabauw
VVAC - SV Lopik

Poule E – 16 november
Hedel - GRC 14
Sleeuwijk - Streefkerk

Poule F – 16 november
Almkerk - Brederodes
Schelluinen - Ameide

Poule G – 16 november
MVV’58 - Kozakken Boys
Kerkwijk - Nivo Sparta

Speelronde 3: dinsdag 7 en 14 december

Poule A – 7 december
Asperen– Schoonhoven
GJS – LRC

Poule B – 7 december
DFC – Leerdam Sport ’55
De Zwerver – Unitas

Poule C – 7 december
HSSC ‘61 –Peursum
Papendrecht – De Alblas

Poule D – 7 december
VVAC – Nieuw-Lekkerland (verzet naar dinsdag 14 december)
Cabauw – SV Lopik

Poule E – 14 december
Streefkerk – Hedel
GRC 14 – Sleeuwijk

Poule F – 14 december
Ameide – Brederodes
Schelluinen – Almkerk

Poule G – 14 december
Nivo Sparta–Kozakken Boys
MVV ‘58 – Kerkwijk

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >
Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup