Heukelum-LRC ( 0-2)
Heukelum-LRC ( 0-2) Foto: Nico Van Ganzewinkel

Progamma en uitslagen poulefase districtsbeker

20 sep, 22:00 Nieuws Fotoseries 19.701 keer gelezen

REGIO • Zaterdag 3 september is er afgetrapt voor de districtsbeker.

Actuele tussenstanden zijn op wedstrijddagen live te volgen via ons Twitterkanaal: @RVoetbal.

Het programma + de uitslagen in de poules ziet er als volgt uit (regioclubs, eerste elftallen):

DINSDAG 20 SEPTEMBER
DFC - Hardinxveld: 0-2
Spirit - DONK: 5-1

UITSLAGEN

ZONDAG 18 SEPTEMBER
Zuid I - groep 3
RKVSC - BVV: 0-4
Hedel - Jan van Arckel: 1-0
Nieuwkuijk - Dussense Boys: 6-0
Wadenoijen - Alem: 2-7
Be Ready - Madese Boys: 4-4
DSC - Ophemert: 6-1
FC Engelen - HRC’14: 7-0
DBN’22 - DSS’14: 1-3

ZATERDAG 17 SEPTEMBER
Zuid I - groep 1

Virtus - Alblasserdam: 1-2
JEKA - De Zwerver: 1-5
Papendrecht - Heerjansdam: 1-3
Sliedrecht - VVGZ: 2-3
Wilhelmina’26 - Roda Boys: 1-2
Nieuw-Lekkerland - Altena: 4-0
Streefkerk -Pelikaan: 1-0
GRC 14 - TSC: 2-3
Wieldrecht - Nemelaer: 1-0
Tricht - Oranje Wit: 1-2
GJS - Nivo Sparta: 1-1
Heukelum - LRC: 0-2
Woudrichem - Rijsoord: 2-0
Almkerk - Rijen: 6-1
EBOH - SVW: 2-1

ZATERDAG 17 SEPTEMBER
Zuid I - groep 2
Oranje Wit 2 - DHV: 1-2
Groote Lindt - Dubbeldam: 1-2
GSC/ODS - Hardinxveld: 2-1
DFC - Drechtstreek: 2-3
Sleeuwijk - Peursum: 1-4
SV Noordeloos - VVAC: 2-4
VVGZ 2 - IFC: 1-9
De Alblas - Groot-Ammers: 5-0
Beesd - HSSC’61: 2-6
Lekvogels - SC Everstein: 1-5
ASH - SV Oss 1920: 2-5
GVV’63 - Margriet: 4-1
GVV - DBN’22: 1-2
Rhelico - MVV’58: 3-5
Sparta’30 - NOAD’32: 4-1
Asperen - SV Meerkerk: 0-2
Well -Haaften: 2-5
BZC’14 - Herovina: 5-0
Hardinxveld 2 - Ameide: 2-8
Arkel - Unitas: 4-1
RFC - GDC: 6-1
Kerkwijk - SVS’65: 3-2

ZATERDAG 17 SEPTEMBER
West 1 - groep 1
Montfoort SV’19 - Benschop: 3-1

ZATERDAG 17 SEPTEMBER
West 1 - groep 2
Brederodes - Spakenburg 2: 3-2
SV Lopik - RKDES: 3-0

ZATERDAG 17 SEPTEMBER
West 2 - groep 1
Antibarbari - DCV: 3-2

ZATERDAG 17 SEPTEMBER
West 2 - groep 2
Haastrecht - Woerden: 4-2
Lekkerkerk - FC IJsselmonde: 0-2
Alphen - Schoonhoven: 0-2
Dilettant - CKC: 1-2
Bergambacht - Aarlanderveen: 1-1

ZATERDAG 17 SEPTEMBER
West 2 - groep 3
Gouderak - Linschoten: 1-3
RVV Overschie - Stolwijk: 1-1
Cabauw - NOCKralingen: 2-0
SPV’81 - SV Ommoord: 3-0
Zinkwegse Boys - FC Perkouw: 1-2

DONDERDAG 15 SEPTEMBER
Zuid I - groep 1
SC ‘t Zand - Schelluinen: 3-2
Zuid I - groep 2
Leerdam Sport’55 - Vuren: 1-8

ZONDAG 11 SEPTEMBER
Zuid I - groep 3
RKVSC - Wilhelmina: 0-1
Hedel - Nieuwkuijk: 2-4
Jan van Arckel - Dussense Boys: 2-4
Alem - Buren: 3-4
OVV’67 - Be Ready: 0-3
RKKSV - DSC: 1-1
DSS’14 - HRC’14: 3-1

ZATERDAG 10 SEPTEMBER
Zuid I - groep 1

Alblasserdam - De Zwerver: 0-2
Heerjansdam - VVGZ: 3-1
Papendrecht - Sliedrecht: 2-2
Oosterhout - Wilhelmina’26: 1-5
VOAB - Roda Boys: 0-1
Nieuw-Lekkerland - Streefkerk: 3-1
Altena - Pelikaan: 2-0
Wieldrecht - GRC 14: 0-3
Theole - Oranje Wit: 5-3
Emplina - Tricht: 4-0
GJS - WSC: 4-1
Nivo Sparta - Sarto: 2-1
Woudrichem - Heukelum: 2-3
Rijsoord - LRC: 0-6
Schelluinen - Rijen: 1-0
SC ‘t Zand - Almkerk: 1-3
Uno Animo - SVW: 2-1
Beek Vooruit - EBOH: 3-5

ZATERDAG 10 SEPTEMBER
Zuid I - groep 2
Groote Lindt - Oranje Wit 2: 3-0
Dubbeldam - DHV: 3-3
GSC/ODS - DFC: 1-3
Hardinxveld - Drechtstreek: 4-3
SV Noordeloos - Sleeuwijk: 1-6
VVAC - Peursum: 4-2
VVGZ 2 - De Alblas: 0-1
IFC - Groot-Ammers: 7-1

Lekvogels - Beesd: 4-1
SC Everstein - HSSC’61: 2-4
ASH - GVV’63: 0-2
MVV’58 - DBN’22: 6-1
Rhelico - GVV: 2-1
Sparta’30 - Asperen: 2-2
NOAD’32 - SV Meerkerk: 2-2
Haaften - Herovina: 2-1
Well - BZC’14: 0-4
Arkel - Hardinxveld 2: 6-2
Unitas - Ameide: 1-0
Internos - GDC: 2-0
FC Tilburg - RFC: 4-2
Vuren - SVS’65: 5-3
Leerdam Sport’55 - Kerkwijk: 1-3

ZATERDAG 10 SEPTEMBER
West 1 - groep 1
DeltaSports’95 - Benschop: 1-4

ZATERDAG 10 SEPTEMBER
West 1 - groep 2
Hoogland 2 - Brederodes: 2-4
Roda’23 - SV Lopik: 2-1

ZATERDAG 10 SEPTEMBER
West 2 - groep 1
DCV - DONK: 2-2
Antibarbari - Spirit: 2-0

ZATERDAG 10 SEPTEMBER
West 2 - groep 2
CVC Reeuwijk - Haastrecht: 4-1
Oud-Beijerland - Lekkerkerk: 2-2
Zwarte Pijl - Schoonhoven: 3-1
Dilettant - Rijnmond Hoogvliet Sport: 4-5
Bergambacht - VVOR: 1-1

ZATERDAG 10 SEPTEMBER
West 2 - groep 3
Gouderak - Kamerik: 1-5
Stolwijk - Erasmus: 3-3
Blijdorp - SPV’81: 2-1
Overmaas - FC Perkouw: 5-1

ZONDAG 11 SEPTEMBER

ZATERDAG 3 SEPTEMBER
Zuid I - groep 1
De Zwerver - Virtus: 2-1
JEKA - Alblasserdam: 3-3
Sliedrecht - Heerjansdam: 2-2
VVGZ - Papendrecht: 1-2
Roda Boys - Oosterhout: 3-0
Wilhelmina’26 - VOAB: 1-3
Streefkerk - Altena: 6-0
Pelikaan - Nieuw-Lekkerland: 1-2
GRC 14 - Nemelaer: 0-4
TSC - Wieldrecht: 4-2
Tricht - Theole: 1-1
Oranje Wit - Emplina: 1-0
Sarto - GJS: 1-2
WSC - Nivo Sparta: 1-3
LRC - Woudrichem: 6-0
Heukelum - Rijsoord: 2-2
Almkerk - Schelluinen: 2-2
EBOH - Uno Animo: 3-2
SVW - Beek Vooruit: 6-3

ZATERDAG 3 SEPTEMBER
Zuid I - groep 2
Oranje Wit 2 - Dubbeldam: 5-2
DHV - Groote Lindt: 1-5
Drechtstreek - GSC/ODS: 7-0
DFC - Hardinxveld (0-2 ruststand, gestaakt na hartinfarct supporter)
VVAC - Sleeuwijk: 2-0
Peursum - SV Noordeloos: 3-1
Groot-Ammers - VVGZ 2: 1-1
De Alblas - IFC: 0-2
Beesd - SC Everstein: 1-4
HSSC’61 - Lekvogels: 4-3
GVV’63 - SV Oss 1920: 1-2
Margriet - ASH: 0-1
DBN’22 - Rhelico: 1-2
GVV - MVV’58: 0-0
SV Meerkerk - Sparta’30: 4-1
Asperen - NOAD’32: 3-1
BZC’14 - Haaften: 3-2
Herovina - Well: 2-0
Hardinxveld 2 - Unitas: 0-2
Ameide - Arkel: 1-1
GDC - FC Tilburg: 2-1
RFC - Internos: 1-2
Kerkwijk - Vuren: 1-2
SVS’65 - Leerdam Sport’55: 3-1

ZATERDAG 3 SEPTEMBER
West 1 - groep 1
Benschop - FC Oudewater: 1-0

ZATERDAG 3 SEPTEMBER
West 1 - groep 2
Brederodes - SV Baarn: 2-3
SV Lopik - Altius: 1-2

ZATERDAG 3 SEPTEMBER
West 2 - groep 1
Spirit - DCV: 0-0

ZATERDAG 3 SEPTEMBER
West 2 - groep 2
Haastrecht - Nieuwkoop: 3-3
Lekkerkerk - SC Botlek: 2-4
Schoonhoven - HOV/DJSCR: 6-2
Antibarbari 2 - Dilettant: 6-1
Capelle 2 - Bergambacht: 5-0

ZATERDAG 3 SEPTEMBER
West 2 - groep 3
NSV’46 - Gouderak: 8-1
FC Vlotbrug - Stolwijk: 3-2
‘s-Gravendeel - Cabauw: 3-4
SPV’81 - GOZ: 1-4
FC Perkouw - DRL: 2-1

ZONDAG 4 SEPTEMBER
Zuid I - groep 3
Den Dungen - RKVSC: 8-0
Nieuwkuijk - Jan van Arckel
Dussense Boys - Hedel: 8-4
Buren - Wadenoijen: 5-0
BZS - Alem: 0-4
Be Ready - Right’Oh: 1-1
DSC - Vlijmense Boys: 2-2
FC Engelen - DSS’14: 0-0
HRC’14 - DBN’22: 2-4

Rick den Besten

Hoofdredacteur Kontakt Mediapartners, (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard, webmaster Regio-Voetbal.

• Montfoort - Bentschop (3-1).
• BZC'14 - Herovina (5-0).
• Woudrichem - Heukelum.
Nieuw-Lekkerland - Streefkerk
Alblasserdam - De Zwerver
• VVAC - Peursum (4-2).
• VVAC - Peursum (4-2).
VV Haaften - VV Herovina
SC Everstein - HSSC '61 ( 2-4 )
Foto wedstrijd: GVV - MVV '58
• VVAC - Sleeuwijk (2-0).
• Peursum - SV Noordeloos (3-1).
• Roda Boys - Oosterhout (3-0).
SVS'65 - Leerdam Sport'55
SVS'65 - Leerdam Sport'55
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Download onze app

Laatste nieuws

Afbeelding
Uitslagen en standen zaterdag 1 oktober 2022 9 uur geleden
Afbeelding
Clubs regio Vijfheerenlanden: Heukelum aast op eerste seizoenszege, kaarten in 3D moeten nog worden geschud VOORBESCHOUWING 30 sep, 17:00
Afbeelding
Mooi programma met o.a. SVW-LRC, Papendrecht-GJS, Alblasserdam-Streefkerk en Arkel-Hardinxveld VOORBESCHOUWING 30 sep, 12:00
Afbeelding
Roda Boys-Almkerk, SVW-Achilles Veen, Heukelum-Arkel en De Zwerver-Streefkerk in tweede ronde districtsbeker Zuid I 30 sep, 10:43
Afbeelding
Almkerk jaagt tegen Oranje Wit op eerste driepunter, maar andersom geldt dat ook VOORBESCHOUWING 30 sep, 07:00
Afbeelding
VIDEO: Voorbeschouwing SoccerReporter op SVW-LRC 29 sep, 19:23