Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Nivo Sparta houdt punt over aan ‘typische eersteklassewedstrijd’

Wedstrijdverslagen 872 keer gelezen

ZALTBOMMEL – Voor Nivo Sparta lijkt het tij te zijn gekeerd. Na een moeizame competitiestart werd zaterdag de overwinning van vorige week gevolgd door een doelpuntloos gelijkspel.

Dat gebeurde op bezoek bij Heerjansdam. In die wedstrijd had Nivo Sparta de openingsfase in handen, zonder veel grote kansen te creëren. Op het half uur kantelde de wedstrijd in het voordeel van de thuisploeg, maar tot doelpunten kwam het niet. Uiteindelijk was Heerjansdam in de tweede helft nog het dichtst bij de openingstreffer, ware het niet dat Julian van Houselt redding bracht op de doellijn.

Zodoende mocht de ploeg van trainer Theo de Boon een punt meenemen naar Zaltbommel. Met dat resultaat kon de trainer prima leven: "We mogen dit punt koesteren. Het was een typische eersteklassewedstrijd; er werden weinig kansen weggegeven en het voetbal was van twee kanten zakelijk en volwassen. Daarin zijn wij gegroeid, want een paar weken geleden hadden we deze wedstrijd zeker verloren. Op dit resultaat moeten we verder gaan voortborduren."

Steunpilaar
Ander positief nieuws voor de Zaltbommelaren, was de terugkeer van sterkhouders Rob Goesten en Erik van Beekveld. Zij maakten beide een goede indruk op De Boon: "Rob is nu al een steunpilaar. Hij keepte vandaag echt uitstekend. Met Erik erbij heb je een rustpunt op het middenveld. We hebben meer controle wanneer Erik erbij is. Al moet ik zeggen dat Dennis van Meurs en Maikel van Opijnen vandaag ook een grandioze pot hebben gespeeld. Dat mag gerust worden vernoemd."

Doorpakken
Na het vrije weekend van volgende week, staat Nivo Sparta op 23 november weer een uitwedstrijd te wachten. Dan gaat de ploeg van De Boon namelijk op bezoek bij SVL in Langbroek. Volgens De Boon moet dat de start van een sterke serie voor de winterstop gaan worden: "Met de wedstrijden tegen SVL, WNC, Terneuzense Boys en LRC op het programma, moeten we een puntje of negen bij elkaar kunnen voetballen. Dan hebben we een heel lastige eerste seizoenshelft mooi afgesloten en kunnen we na de winterstop gaan doorpakken, richting de middenmoot. Maar laten we nu vooral zorgen dat we drie of vier ploegen onder ons gaan houden. Dat is nu de doelstelling."

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 2 uur geleden
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid 1 & 2, West 1 & 2)
Altena pakt het kampioenschap in de 4e klasse E.
5 uur geleden
Uitslagen en bijgewerkte (competitie)standen zaterdag 16 en zondag 17 mei 2026
Afbeelding
16 mei, 14:06
Na Mergim Shala heeft ook Adel Anwar SVW afgezegd
Afbeelding
16 mei, 11:53
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
De elftallen van SPV'81 en FC De Rebellen.
met video 16 mei, 11:52
SPV’81 houdt FC De Rebellen op 3-3
Afbeelding
16 mei, 08:00
App je video, foto of nieuwstip naar Regio-Voetbal
MVV’58 en HSSC’61 maken allebei nog kans op de derde periode in 4D.
voorbeschouwing VHL/West-Betuwe 15 mei, 12:00
Grijpt WNC de titel al, speelt LRC zich veilig, wie wordt er periodekampioen in 4D en wie degradeert er?
Afbeelding
15 mei, 10:35
Philip Dragon volgende versterking ASWH
Streefkerk zet de jacht op nacompetitieplaatsing voort tegen RWB.
voorbeschouwing 15 mei, 07:30
Arkel vooralsnog de enige kampioensploeg in de Alblasserwaard (volgt Hardinxveld nog?), aantal clubs jaagt nog wel op nacompetitieticket
Alblasserdam-Peursum
STIP. 15 mei, 07:25
Alblasserdam degradeert naar vijfde klasse na seizoen vol ruis: ‘Vervelend, maar wel de realiteit’

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup