Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Laat punt voor Tricht

Wedstrijdverslagen 827 keer gelezen

TRICHT – Tricht sleepte zaterdag in een erg matige uitmatch tegen GJS in de slotfase nog een 1-1 gelijkspel in de wacht. Uit een penalty zorgde Arjan Hakkert in Dalem voor de late gelijkmaker. Tricht heeft nu nog vier punten achterstand op Sleeuwijk, dat op de voorlaatste plaats de enige ploeg is die in de tweede klasse nog binnen Trichts bereik is in de race om rechtstreekse degradatie te kunnen ontlopen.

Na een half uur kwam Tricht met 1-0 achter. Rani Abouna kopte de bal eerst nog weg maar met een hoog schot van vrij dichtbij scoorde GJS alsnog: 1-0. Beide teams speelden op het slechte veld overigens heel erg matig.

Na de thee kwam Mehdi Hoummani als verse kracht bij Tricht binnen de lijnen en een kwartier later was Pepijn Lambregts bij de bezoekers de tweede invaller. Toen GJS na een tweede gele kaart voor een speler met tien man verder moest, schakelde Tricht in het slothalfuur op een steeds aanvallender speelwijze over. Tot echte Trichtse kansen leidde dit echter niet, want daarvoor bleek het voetbal te slordig.

In de slotfase moest er na een Gorkumse handsbal in een duel met Ramon van Soelen een penalty aan te pas komen om Tricht langszij te brengen. Die strafschop werd zes minuten voor tijd door aanvoerder Arjan Hakkert benut en dat zorgde zo voor de 1-1 eindstand.

Komende dinsdagavond oefent Tricht in Spijk tegen vierdeklasser SVS'65 en zaterdag aanstaande volgt dan voor de competitie een thuismatch tegen EBOH uit Dordrecht. Inmiddels is ook bekend geworden dat Tricht in de kwartfinale van de districtsbeker op dinsdagavond 24 maart thuis speelt tegen de sterke zondagtweedeklasser Cluzona uit Wouw.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 2 uur geleden
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid I, West 1 en 2)
Altena pakt het kampioenschap in de 4e klasse E.
4 uur geleden
Uitslagen en bijgewerkte (competitie)standen zaterdag 16 en zondag 17 mei 2026
Afbeelding
16 mei, 14:06
Na Mergim Shala heeft ook Adel Anwar SVW afgezegd
Afbeelding
16 mei, 11:53
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
De elftallen van SPV'81 en FC De Rebellen.
met video 16 mei, 11:52
SPV’81 houdt FC De Rebellen op 3-3
Afbeelding
16 mei, 08:00
App je video, foto of nieuwstip naar Regio-Voetbal
MVV’58 en HSSC’61 maken allebei nog kans op de derde periode in 4D.
voorbeschouwing VHL/West-Betuwe 15 mei, 12:00
Grijpt WNC de titel al, speelt LRC zich veilig, wie wordt er periodekampioen in 4D en wie degradeert er?
Afbeelding
15 mei, 10:35
Philip Dragon volgende versterking ASWH
Streefkerk zet de jacht op nacompetitieplaatsing voort tegen RWB.
voorbeschouwing 15 mei, 07:30
Arkel vooralsnog de enige kampioensploeg in de Alblasserwaard (volgt Hardinxveld nog?), aantal clubs jaagt nog wel op nacompetitieticket
Alblasserdam-Peursum
STIP. 15 mei, 07:25
Alblasserdam degradeert naar vijfde klasse na seizoen vol ruis: ‘Vervelend, maar wel de realiteit’

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup