Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Kerkwijk maakt gehakt van buurman Well

Wedstrijdverslagen

KERKWIJK - Kerkwijk liet geen spaan heel van het arme Well. De teller stopte pas bij 6-0, na een 2-0 stand bij rust.

“De wijze waarop wij de competitie hebben geopend bevalt mij wel”, reageerde Kerkwijk-coach Nabil Bouchlal. “Hoewel deze tegenstander natuurlijk niet al te best was. Voetballend waren wij veruit de bovenliggende partij en hebben wij echt mooie doelpunten gemaakt.” 

De thuisploeg speelde bijna de gehele tweede helft ook nog met tien man omdat Hariz Poric er na zijn tweede gele kaart vanaf moest. Daarna verdubbelde de thuisclub de score nog. 

Onmachtig
Well-trainer André van Vugt stelt vast dat Well in kwaliteit heeft ingeboet. “Kerkwijk zit duidelijk in de plus en heeft geprofiteerd van een onmachtig Well, dat niet bereid was de mouwen op te stropen. Ja, dit voelt als een flinke tik op de neus. Wij hebben voor de pauze hooguit tien minuten meegedaan, maar na de 2-0 van Kerkwijk, op slag van rust, was het over en uit. Drie minuten na de pauze kwam Kerkwijk op 3-0, daarna hebben wij ons wel heel gemakkelijk naar de slachtbank laten leiden. Het positieve is dat wij vorig seizoen in de openingswedstrijd tegen Herovina met 7-0 verloren, dus zijn wij een doelpuntje vooruitgegaan”, is de wrange conclusie aan Wellse kant.

De doelpunten van Kerkwijk kwamen van: 1-0 Michel van den Hanenburg, 2-0 Daniël Gonçalves, 3-0 Michel van den Hanenburg, 4-0 Daniël Goncalves, 5-0 Jort de Jong en 6-0 Bart de Waal.

Rick den Besten

Hoofdredacteur/directielid Kontakt Mediapartners, (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard, webmaster Regio-Voetbal.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
15 uur geleden
KNVB past leeftijdsaanduiding jeugdteams aan: JO wordt vanaf komend seizoen O
Afbeelding
15 uur geleden
Meer amateurwedstrijden afgelopen seizoen, percentage zware tuchtzaken gestegen
Papendrecht-Drechtstreek (1-2).
update 22 uur geleden
Programma oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2026-2027
Afbeelding
30 jun, 16:15
Einde van eerste seizoen Regio-Voetbal - De Podcast na uitschakeling Nederlands elftal op WK
Afbeelding
30 jun, 11:49
Tijdstraf van tien minuten bij gele kaart voor onsportief gedrag: KNVB breidt pilot uit in bekertoernooi
Sportpark Slobbengors van Papendrecht.
29 jun, 12:40
FC Dordrecht oefent op terrein van Papendrecht tegen ploeg uit Qatar
GSV in het nieuwe tenue.
29 jun, 09:10
GSV doet voor het eerst in tien jaar weer mee aan voetbaltoernooi voor scheidsrechters: ‘Wij zijn geen voetballers’
Michel van Oostrum in zijn tijd als trainer van Unitas.
27 jun, 10:24
Voormalig Unitas-trainer Michel van Oostrum naar Ajax (amateurs)
Afbeelding
27 jun, 10:19
Opnieuw internationale oefenwedstrijden in Zaltbommel: PAOK Saloniki en Al Fahya beleggen trainingskamp bij Nivo Sparta
Afbeelding
26 jun, 14:46
Rechter wijst bezwaren Kerngroep af: invoering weekendvoetbal gaat door

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup