• Roda Boys - ASV Arkel (2-0).
• Roda Boys - ASV Arkel (2-0). Foto: Gerald van Zanten

Roda Boys klopt ASV Arkel en mag zich koploper noemen

Wedstrijdverslagen 1.761 keer gelezen

AALST • Roda Boys/Bommelerwaard gaat zeer waarschijnlijk als koploper de winterstop in. De ploeg won met 5-2 van ASV Arkel en zag concurrenten als Wieldrecht en GJS tegen elkaar punten verspelen. 

De Aalstenaren hadden een uur lang de handen vol aan de technisch vaardige opponent van boven de rivieren. Arkel nam binnen tien minuten brutaal een voorsprong. De 1-1 kwam van de voet van Mo Nikbakht, na een assist van Armand Selmani. Net voor rust joeg Jelle Scholts een vrije trap hard en zuiver in de winkelhaak, 2-1. 

Roda Boys-trainer Jan van Grinsven maakte zijn ploeg nog eens duidelijk dat een overwinning op Arkel niet vanzelf zou gaan. “Dat pakten zij goed op”, constateerde Van Grinsven. Niels van Dalen stuurde Diego Meerveld weg, hij schoot strak in de korte hoek en zorgde voor 3-1. Direct daarna kwamen de gasten terug op 3-2. 

Op de counter nam Roda Boys toch weer afstand. Toby Tan deed het voorwerk, Selmani hoefde maar binnen te tikken voor de 4-2. Een kwartier voor tijd was het duel echt beslist toen Meerveld de assist op Selmani gaf. Hij liet zijn achtste van het seizoen aantekenen, 5-2.

• Roda Boys - ASV Arkel (2-0).
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
7 uur geleden
Kozakken Boys neemt afscheid van Dean van der Sluijs
Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 7 uur geleden
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid I, West 1 en 2)
Afbeelding
16 uur geleden
Kozakken Boys strikt centrumspits met schat aan ervaring en een winnaarsmentaliteit
De jubilerende Q-side pakte uit met een spandoek van 40 meter.
16 uur geleden
Jubilerende Q-side pakt uit met spandoek van 40 meter
Ray Versluis en Justin Rietveld.
ingezonden mededeling 17 uur geleden
Voetbalschool Next Level zet ontwikkeling en plezier centraal
Afbeelding
vacature 17 uur geleden
Vv Almkerk zoekt assistent-trainer voor eerste elftal, seizoen 2026-2027
Afbeelding
20 uur geleden
Tricht haalt Van Setten en Notenboom binnen
Afbeelding
21 uur geleden
GSC/ODS ziet selectie grotendeels vertrekken
Afbeelding
22 uur geleden
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
De openingsgoal in de spectaculaire wedstrijd tussen Sliedrecht en SVW.
10 mei, 16:37
Uitslagen en bijgewerkte (competitie)standen zaterdag 9 en zondag 10 mei 2026

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup