Afbeelding
Foto: Gijs van Tuijl

Efficiënt GVV’63 zet dankzij messcherpe Mathijs Libbers Haaften in de hoek

Wedstrijdverslagen 1.665 keer gelezen

HAAFTEN • Koploper GVV’63 klopte Haaften, toch de nummer drie van de ranglijst, door drie doelpunten van goudhaantje Mathijs Libbers met 3-0. De uitslag was wat geflatteerd zag GVV’63-trainer Denny van Geffen, maar daarom niet minder welkom.

Het duel ging gelijk op. Haaften voetbalde goed mee. “Toch zijn wij dan net wat volwassener en daardoor mogelijk ook wat verder”, stelt Van Geffen. 

“Bovendien benutten wij onze kansen bijna maximaal en zijn daardoor verschrikkelijk efficiënt.” Bij de koploper liep de ziekenboeg behoorlijk vol. Jeffrey van der Meijden haakte eerder in de week al af. Ronald van Wijk was eveneens niet van de partij. Michel Kooijman was ziek geweest en was slechts de laatste 20 minuten inzetbaar. Na 28 minuten was Libbers er als de kippen bij om een indraaiende vrije trap binnen te tikken. De 2-0 van Libbers viel drie minuten voor rust. Na een uur voltooide hij zijn valse hattrick door de bal in de lange hoek langs zijn beste maat, doelman Lars Tertoolen, te mikken. 

Van Geffen: “Wij gaan dit seizoen nog wat beleven. Ondanks wintersport en carnaval moeten wij alle weken aan de bak. Wij proberen in overleg de wedstrijd tegen Vuren naar donderdag te verzetten.”

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
7 uur geleden
Kozakken Boys neemt afscheid van Dean van der Sluijs
Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 7 uur geleden
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid I, West 1 en 2)
Afbeelding
16 uur geleden
Kozakken Boys strikt centrumspits met schat aan ervaring en een winnaarsmentaliteit
De jubilerende Q-side pakte uit met een spandoek van 40 meter.
16 uur geleden
Jubilerende Q-side pakt uit met spandoek van 40 meter
Ray Versluis en Justin Rietveld.
ingezonden mededeling 17 uur geleden
Voetbalschool Next Level zet ontwikkeling en plezier centraal
Afbeelding
vacature 17 uur geleden
Vv Almkerk zoekt assistent-trainer voor eerste elftal, seizoen 2026-2027
Afbeelding
20 uur geleden
Tricht haalt Van Setten en Notenboom binnen
Afbeelding
21 uur geleden
GSC/ODS ziet selectie grotendeels vertrekken
Afbeelding
22 uur geleden
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
De openingsgoal in de spectaculaire wedstrijd tussen Sliedrecht en SVW.
10 mei, 16:37
Uitslagen en bijgewerkte (competitie)standen zaterdag 9 en zondag 10 mei 2026

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup