Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Degradant GJS in tweede klasse meteen flink onderuit

Wedstrijdverslagen

ZWIJNDRECHT • GJS is de eerste wedstrijd in de tweede klasse F, na degradatie uit de eerste klasse C, bijzonder slecht begonnen. Er werd in Zwijndrecht volkomen verdiend met 3-0 verloren van Pelikaan.

In de eerste helft had de thuisclub een optisch overwicht en was het meest in balbezit, zonder tot doelrijpe kansen te komen. De beste kansen waren halverwege de eerste helft voor GJS. De eerste echte kans voor de thuisclub was na 37 minuten, maar Raymon de Haan redde uitlopend uitstekend. Vlak voor rust kwam de thuisclub toch op voorsprong, toen de vrijstaande Mohamed el Bannasri een voorzet van Leroy Verweij beheerst afrondde. Ruststand 1-0.

Na rust werd het allemaal iets levendiger, maar al snel kwam de thuisclub op 2-0. Een gekraakte voorzet kwam bij Deveney Veld die over de vingertoppen van Raymon de Haan raak kopte.

GJS ging op jacht naar de aansluitingstreffer, maar ondanks kleine mogelijkheden kwam die er niet. Integendeel de treffer viel aan de andere kant. Eerst werd een gevaarlijke corner nog van de lijn gehaald, maar in de volgende minuut gaf Ruben de Raad een mooie pass op Jesper Nossent, die beheerst de bal in het doel stiftte (3-0). Eindstand 3-0.

Zaterdag staat de thuiswedstrijd tegen Wieldrecht op het programma. Nieuwe ronde, nieuwe kansen zullen we maar zeggen.

(verslag: GJS)

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
16 uur geleden
KNVB past leeftijdsaanduiding jeugdteams aan: JO wordt vanaf komend seizoen O
Afbeelding
16 uur geleden
Meer amateurwedstrijden afgelopen seizoen, percentage zware tuchtzaken gestegen
Papendrecht-Drechtstreek (1-2).
update 23 uur geleden
Programma oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2026-2027
Afbeelding
30 jun, 16:15
Einde van eerste seizoen Regio-Voetbal - De Podcast na uitschakeling Nederlands elftal op WK
Afbeelding
30 jun, 11:49
Tijdstraf van tien minuten bij gele kaart voor onsportief gedrag: KNVB breidt pilot uit in bekertoernooi
Sportpark Slobbengors van Papendrecht.
29 jun, 12:40
FC Dordrecht oefent op terrein van Papendrecht tegen ploeg uit Qatar
GSV in het nieuwe tenue.
29 jun, 09:10
GSV doet voor het eerst in tien jaar weer mee aan voetbaltoernooi voor scheidsrechters: ‘Wij zijn geen voetballers’
Michel van Oostrum in zijn tijd als trainer van Unitas.
27 jun, 10:24
Voormalig Unitas-trainer Michel van Oostrum naar Ajax (amateurs)
Afbeelding
27 jun, 10:19
Opnieuw internationale oefenwedstrijden in Zaltbommel: PAOK Saloniki en Al Fahya beleggen trainingskamp bij Nivo Sparta
Afbeelding
26 jun, 14:46
Rechter wijst bezwaren Kerngroep af: invoering weekendvoetbal gaat door

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup