Uitslagen laatste poulewedstrijden in EM Cup
Nieuws Regio-Voetbal Toernooien 62 keer gelezenREGIO - In het vierde Regio-Voetbal Toernooi om de EM Kantoorsystemen Cup worden dinsdagavond 20 november de laatste poulewedstrijden gespeeld.
Poule-indeling en speelschema:
Poule 1
LRC Leerdam
Unitas zaterdag
HRC'14 (trekt zich terug)
LRC Leerdam - Unitas: 5-0
HRC'14 - LRC Leerdam (HRC'14 trekt zich terug)
Unitas - HRC'14 (HRC'14 trekt zich terug)
** LRC en Unitas door naar volgende ronde
Poule 2
GRC 14
Sleeuwijk
Be Ready
Be Ready - GRC 14: 1-7
GRC 14 - Sleeuwijk: 3-3
Dinsdag 20 november: Sleeuwijk - Be Ready: 8-0
Stand
1. Sleeuwijk, 2-4 (11-3)
2. GRC 14, 2-4 (10-4)
3. Be Ready, 2-0 (1-15)
Poule 3 (GEWIJZIGD)
WNC
HSSC'61
HSSC'61 - WNC: 3-5
** WNC en HSSC'61 door naar volgende ronde
Poule 4
Almkerk
SVW
Zuilichem
Zuilichem - Almkerk: 1-5
Almkerk - SVW: 0-1
Dinsdag 20 november: SVW - Zuilichem: 4-0
Stand
1. SVW, 2-6 (5-0)
2. Almkerk, 2-3 (5-2)
3. Zuilichem, 2-0 (1-9)
Poule 5 (GEWIJZIGD)
SteDoCo
ASV Arkel
ASV Arkel - SteDoCo: 1-6
* SteDoCo en ASV Arkel door naar volgende ronde
Poule 6
Unitas zondag
Alblasserdam
Peursum
Alblasserdam - Unitas: 0-3
Unitas - Peursum: 5-1
Dinsdag 20 november: Alblasserdam - Peursum: 3-1
Stand
1. Unitas, 2-6 (8-1)
2. Alblasserdam, 2-3 (3-4)
3. Peursum, 2-0 (2-8)
Poule 7
Achilles Veen
GVV'63 (trekt zich terug)
DSC
DSC - Achilles Veen: 0-7
Achilles Veen - GVV'63 (terugtrekking GVV'63)
GVV'63 - DSC (terugtrekking GVV'63)
** Achilles Veen en DSC door naar volgende ronde
Poule 8
Nivo Sparta
SC Everstein
Jan van Arckel
Kerkwijk
Kerkwijk-Jan van Arckel (2-5)
SC Everstein-Nivo Sparta (3-0)
Nivo Sparta-Kerkwijk: 5-0
SC Everstein-Jan van Arckel: 7-4
Dinsdag 20 november: Jan van Arckel-Nivo Sparta (2-12) en Kerkwijk-SC Everstein (0-7)
Stand:
1. SC Everstein, 3-9 (17-4)
2. Nivo Sparta, 3-6 (17-5)
3. Jan van Arckel, 3-3 (11-21)
4. Kerkwijk, 3-0 (2-17)
Poule 9
Nieuw-Lekkerland
Ameide
Groot-Ammers
Groot-Ammers - Nieuw-Lekkerland: 0-5
Nieuw-Lekkerland - Ameide: 3-1
Dinsdag 20 november: Ameide - Groot-Ammers: 5-0
Stand
1. Nieuw-Lekkerland, 2-6 (8-1)
2. Ameide, 2-3 (5-3)
3. Groot-Ammers, 2-0 (0-10)
Poule 10
GJS
De Alblas
Leerdam Sport
Leerdam Sport - GJS: 3-1
GJS - De Alblas: 3-1
Dinsdag 20 november: De Alblas - Leerdam Sport: 5-1
Stand
1. De Alblas, 2-3 (6-4)
2. GJS, 2-3 (4-4)
3. Leerdam Sport, 2-3 (4-6)
Poule 11
Kozakken Boys 2
Asperen
Hedel
Asperen - Kozakken Boys 2: 4-4
Hedel - Kozakken Boys 2: 1-5
Dinsdag 20 november: Hedel - Asperen: 1-3
Stand
1. Kozakken Boys 2, 2-4 (9-5)
2. Asperen, 2-4 (7-5)
3. Hedel, 2-0 (2-8)
Poule 12
Brederodes
Haaften
MVV'58
Brederodes - MVV'5: 2-0
Haaften - Brederodes: 3-2
Dinsdag 20 november: MVV'58 - Haaften: 2-2
Stand
1. Haaften, 2-4 (5-4)
2. Brederodes, 2-3 (4-3)
3. MVV'58, 2-1 (2-4)
Poule 13 (GEWIJZIGD)
Papendrecht
Streefkerk
Streefkerk - Papendrecht 0-6
** Papendrecht en Streefkerk door naar volgende ronde
Poule 14
Heukelum
VVAC
Beesd
Beesd - Heukelum: 3-3
Heukelum - VVAC: 3-1
Dinsdag 20 november: VVAC - Beesd: 2-2
Stand
1. Heukeum, 2-4 (6-4)
2. Beesd, 2-2 (5-5)
3. VVAC, 2-1 (3-5)
Poule 15
De Zwerver
Schoonhoven
Herovina
Schoonhoven - De Zwerver: 1-5
De Zwerver - Herovina: 6-0
Herovina - Schoonhoven: 0-2
Stand
1. De Zwerver, 2-6 (11-1)
2. Schoonhoven, 2-3 (3-5)
3. Herovina, 2-0 (0-8)
Verdere speeldata
De poulewinnaars en alle nummers 2 gaan door naar de laatste 32, aangevuld met twee nummers 3.
De verliezers van de 1/16-finales (laatste 32) gaan naar het B-schema. Net als bij de vorige toernooi-editie is er in de EM Cup dus een A- en een B-finale.
Laatste 32: dinsdagavond 12 maart
Laatste 16: dinsdagavond 2 april
Kwartfinales: dinsdagavond 23 april
Halve finales: dinsdagavond 7 en 14 mei
Finale: Maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag) of zaterdag 22 juni