Logo regio-voetbal.nl
• SVW winnaar van de Proxsys Cup 2019-2020.
• SVW winnaar van de Proxsys Cup 2019-2020. (Foto: Rick den Besten - Regio-Voetbal)
Proxsys Cup

Uitslagen zaalvoetbaltoernooi Proxsys Cup 2019-2020

  •   15725 keer gelezen   Nieuws

GORINCHEM/REGIO • Het populaire zaalvoetbaltoernooi om de Proxsys Cup wordt ditmaal gespeeld van zaterdag 21 december tot en met zaterdag 4 januari.

Locatie is als vanouds De Oosterbliek. GJS trapt af als titelverdediger.

Poule A: GJS, Kozakken Boys, Woudrichem, GRC 14
Poule B: Altena, LRC, Sleeuwijk, SV Meerkerk
Poule C: Schelluinen, Herovina, SVW, HSSC'61
Poule D: Lekvogels, Vuren, Ameide, Hardinxveld
Poule E: Peursum, Sliedrecht, Asperen, VVAC
Poule F: Heukelum, Dussense Boys, Arkel, Unitas

Zaterdag 21 december 
GJS-Kozakken Boys: 15-2 
Woudrichem-GRC 14: 8-4 
Altena-LRC: 5-4 
Sleeuwijk-SV Meerkerk: 4-2 
Schelluinen-Herovina: 8-4

Maandag 23 december 
SVW-HSSC'61: 16-0 
Lekvogels-Vuren: 0-4 
Ameide-Hardinxveld: 1-7 
Peursum-Sliedrecht: 3-13 
Asperen-VVAC: 4-3

Dinsdag 24 december 
Heukelum-Dussense Boys: 6-3
Arkel-Unitas: 4-6 
Kozakken Boys-Woudrichem: 4-10 
GRC 14-GJS: 1-4
LRC-Sleeuwijk: 5-6
 


Vrijdag 27 december 
SV Meerkerk-Altena: 1-3 
Herovina-SVW: 0-11 
HSSC'61-Schelluinen: 4-4 
Vuren-Ameide: 4-1 
Hardinxveld-Lekvogels: 12-1

Zaterdag 28 december 
Altena-Sleeuwijk: 1-0 (Altena naar kwartfinale)
VVAC-Peursum: 6-3
Dussense Boys-Arkel: 2-4
Unitas-Heukelum: 3-3
GJS-Woudrichem: 5-5 (GJS én Woudrichem naar kwartfinale)
Kozakken Boys-GRC 14: 7-8 
Sliedrecht-Asperen: 8-0
LRC-SV Meerkerk: 
Schelluinen-SVW: 1-7 (SVW naar kwartfinale)
Herovina-HSSC'61: 6-3
Lekvogels-Ameide: 2-4
Vuren-Hardinxveld: 1-4 (Hardinxveld naar kwartfinale)

Maandag 30 december 
Peursum-Asperen: 2-3 
Sliedrecht-VVAC: 9-4 (Sliedrecht naar kwartfinale) 
Dussense Boys-Unitas: 1-5 (Unitas naar kwartfinale) 
Heukelum-Arkel: 4-2 (Heukelum naar kwartfinale)

Donderdag 2 januari 
Halve finales dames
VVAC - GJS: 2-6
Sleeuwijk - Asperen: 6-1

Kwartfinales
GJS - Heukelum: 1-3 
Altena - SVW: 0-3
Hardinxveld - Sliedrecht: 1-5
Unitas - Woudrichem: 5-1

Vrijdag 3 januari 
Halve finales
Unitas JO13 - SteDoCo JO13: 1-1 (Unitas wint na shoot-outs)
VVAC JO13 - Asperen JO13: 1-2

SteDoCo JO17 - Unitas JO17: 0-2
GJS O17 - Hardinxveld JO17: 2-2 (GJS wint na shoot-outs)

Heukelum - SVW: 1-4
Sliedrecht - Unitas: 2-6

Zaterdag 4 januari
Finales
Unitas O13 - Asperen O13: 6-0
Unitas O17 - GJS O17: 2-3

GJS - Sleeuwijk (VR): 1-3

SVW - Unitas: 3-0

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Volg ons op Facebook }

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup