Programma (2 november) en uitslagen eerste ronde EM - Van der Wal Cup
Nieuws Regio-Voetbal Toernooien 3.300 keer gelezenREGIO • Achtentwintig clubs gaan dit seizoen strijden om de EM - Van der Wal Cup, een initiatief van Regio-Voetbal / Het Kontakt.
Het deelnemersveld is verdeeld in zeven poules van vier ploegen, waarbij er rekening mee is gehouden dat competitietegenstanders elkaar in de poulefase niet kunnen treffen.
Speelronde 1: dinsdag 19 en 26 oktober (20:00 uur)
Poule A – 19 oktober
Schoonhoven - LRC: 1-6
Asperen - GJS: 0-2
Poule B – 19 oktober
DFC - Unitas: 1-1
Leerdam Sport - De Zwerver (Leerdam Sport heeft zich teruggetrokken)
Poule C – 19 oktober
Peursum - Papendrecht: 1-2
De Alblas - HSSC’61: 0-0
Poule D – 19 oktober
SV Lopik - Nieuw-Lekkerland: 2-2
Cabauw - VVAC: 2-6
Poule E – 26 oktober
Streefkerk - GRC 14 (verzet naar dinsdag 30 november)
Hedel - Sleeuwijk: 0-5
Poule F – 26 oktober
Ameide - Almkerk: 0-6
Brederodes - Schelluinen: 6-1
Poule G – 26 oktober
Nivo Sparta (vrij door terugtrekking MVV’58)
Kerkwijk - Kozakken Boys: 1-1
Speelronde 2: dinsdag 9 en 16 november
Poule A – 9 november
LRC - Asperen (Asperen trekt zich terug)
GJS - Schoonhoven
Poule B – 9 november
Unitas vrij
De Zwerver - DFC (verzet naar dinsdag 23 november)
Poule C – 9 november
HSSC’61 - Papendrecht
Peursum - De Alblas (verzet naar dinsdag 23 november)
Poule D – 9 november
Nieuw-Lekkerland - Cabauw (verzet naar zaterdag 13 november)
VVAC - SV Lopik
Poule E – 16 november
Hedel - GRC 14
Sleeuwijk - Streefkerk
Poule F – 16 november
Almkerk - Brederodes
Schelluinen - Ameide
Poule G – 16 november
Kozakken Boys vrij
Kerkwijk - Nivo Sparta
Speelronde 3: dinsdag 7 en 14 december
Poule A – 7 december
Asperen– Schoonhoven (Asperen trekt zich terug)
GJS – LRC
Poule B – 7 december
DFC vrij
De Zwerver – Unitas
Poule C – 7 december
HSSC ‘61 –Peursum
Papendrecht – De Alblas
Poule D – 7 december
VVAC – Nieuw-Lekkerland (verzet naar dinsdag 14 december)
Cabauw – SV Lopik
Poule E – 14 december
Streefkerk – Hedel
GRC 14 – Sleeuwijk
Poule F – 14 december
Ameide – Brederodes
Schelluinen – Almkerk
Poule G – 14 december
Nivo Sparta–Kozakken Boys
Kerkwijk vrij
Poule-indeling
Poule A
LRC Leerdam
GJS
Schoonhoven
Asperen
Poule B
GVV Unitas (combi zon/zat/O23)
De Zwerver
DFC
Leerdam Sport’55 (heeft zich teruggetrokken)
Poule C
Papendrecht
De Alblas
Peursum
HSSC’61
Poule D
Nieuw-Lekkerland
VVAC
SV Lopik
Cabauw
Poule E
GRC 14
Sleeuwijk
Streefkerk
Hedel
Poule F
Almkerk
Schelluinen
Ameide
Brederodes
Poule G
Nivo Sparta
Kozakken Boys (combi O23/JO19/wissels A-selectie)
MVV’58 (heeft zich teruggetrokken)
Kerkwijk
De eerste twee van elke poule en de twee beste nummers drie gaan door naar de knockoutfase van het toernooi (laatste zestien).