Afbeelding
Foto: John Weijts

SV Meerkerk pakt in blessuretijd onverdiende bekerwinst op SC Everstein

Wedstrijdverslagen

MEERKERK • In het aantrekkelijke Vijfheerenlanden-bekerduel verprutste Sc Everstein de ene na de andere mooie kans. En zag ver in blessuretijd Sv Meerkerk, onterecht, met de bekerwinst aan de haal gaan. Een domme duw van Joran het Lam bracht Melvin van den Heuvel ten val. Het cadeautje vanaf elf meter werd door Sv Meerkerk-aanvoerder Mechiel van Zessen maar al te graag uitgepakt.

De mannen uit Everdingen-Hagestein bepaalden vanaf het begin het wedstrijdbeeld. Na ruim een kwartier spelen rondde de jonge Mark Fierens een haarscherpe counter perfect af; 1-0.

Aan de andere kant kreeg onder andere Melvin van den Heuvel kansen om de stand weer gelijk te trekken, maar oog in oog met Ricardo de Keijzer schoot hij twee keer naast de verkeerde kant van de paal. Op het eind van de eerste helft was het wel raak; Mechiel van Zessen kopte de 1-1 binnen.

Regen
Na rust was Sc Everstein, in de stromende regen, heer en meester op de Burcht. Maar het vizier stond bij routinier Simon van Zante niet scherp. Dat kan ook geschreven worden over de jeugdige invaller Joran het Lam (16), ook hij verzuimde zijn ploeg aan de meer dan verdiende bekerwinst te helpen.

Met de 43-jarige Dennis Heijkamp aan het roer bleef de verdediging van Sc Everstein fier overeind. Tot in blessuretijd, want toen ging Het Lam vreselijk in de fout en trok Sv Meerkerk alsnog de onverwachte bekerzege naar zich toe; 1-2.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
12 uur geleden
KNVB past leeftijdsaanduiding jeugdteams aan: JO wordt vanaf komend seizoen O
Afbeelding
12 uur geleden
Meer amateurwedstrijden afgelopen seizoen, percentage zware tuchtzaken gestegen
Papendrecht-Drechtstreek (1-2).
update 19 uur geleden
Programma oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2026-2027
Afbeelding
30 jun, 16:15
Einde van eerste seizoen Regio-Voetbal - De Podcast na uitschakeling Nederlands elftal op WK
Afbeelding
30 jun, 11:49
Tijdstraf van tien minuten bij gele kaart voor onsportief gedrag: KNVB breidt pilot uit in bekertoernooi
Sportpark Slobbengors van Papendrecht.
29 jun, 12:40
FC Dordrecht oefent op terrein van Papendrecht tegen ploeg uit Qatar
GSV in het nieuwe tenue.
29 jun, 09:10
GSV doet voor het eerst in tien jaar weer mee aan voetbaltoernooi voor scheidsrechters: ‘Wij zijn geen voetballers’
Michel van Oostrum in zijn tijd als trainer van Unitas.
27 jun, 10:24
Voormalig Unitas-trainer Michel van Oostrum naar Ajax (amateurs)
Afbeelding
27 jun, 10:19
Opnieuw internationale oefenwedstrijden in Zaltbommel: PAOK Saloniki en Al Fahya beleggen trainingskamp bij Nivo Sparta
Afbeelding
26 jun, 14:46
Rechter wijst bezwaren Kerngroep af: invoering weekendvoetbal gaat door

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup