Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Brederodes komt goed weg met gelijkspel

Wedstrijdverslagen 654 keer gelezen

Brederodes heeft voor het eerste deze competitie gelijkgespeeld. Op bezoek bij DVSU mocht men niet mopperen met een 2-2 eindstand.

De uitploeg begon slecht aan de wedstrijd en kwam na tien minuten terecht op achterstand. Vervolgens kreeg men iets meer grip en dit resulteerde in de 1-1 van Jamal Ouassif.

DVSU bleef meer balbezit houden en kwam direct na rust opnieuw op voorsprong, waarna de 3-1 meer in de lucht hing dan de gelijkmaker. Toch viel de 2-2 nadat een vrije trap van Jamal Ouassif door niemand werd aangeraakt en binnenviel.

“Vervolgens heeft onze keeper Rick Leeman ons op de been gehouden. Zij hadden meer recht op de overwinning dan wij, maar ik baal vooral van de vele fouten die we maken”, aldus Brederodes-trainer Marcel Akkerman.

Download onze app

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Download onze app