Logo regio-voetbal.nl
Foto: Jeroen de Bruin / DBRN Fotografie
update

Regio-Voetbal zet de bekerindelingen voor je op een rij: minder derby’s, meer ‘verre’ reizen

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO • De indelingen voor de poulefase van de districtsbeker zijn vrijdag bekend geworden.


Derby’s zijn er nog altijd voldoende, maar toch wat minder dan in voorgaande jaren. Diverse clubs hebben een flinke reis voor een uitwedstrijd voor de boeg.

Regio-Voetbal zet de poules (regioclubs eerste elftallen) voor je op een rij:

Achilles Veen vrijgeloot

Groep 1-02 (West 2): Berkel, Heinenoord, Spirit, Wippolder

Groep 1-06: Bruse Boys, Roosendaal, Unitas’30, Wieldrecht

Groep 1-07: Almkerk, Drechtstreek, Jeka, Oranje Wit

Groep 1-08: Emplina, Theole, Tricht, WNC

Groep 1-10: Best Vooruit, Real Lunet, Roda Boys/Bommelerwaard, Rood Wit V

Groep 1-13: Beek Vooruit, EBOH, Heerjansdam, Pelikaan

Groep 1-12: GRC 14, RKVVO, VVGZ, Woudrichem

Groep 1-14: Brabantia, FC Tilburg, GJS, SV Valkenwaard

Groep 1-15: De Zwerver, Madese Boys, Nieuw-Lekkerland, Sliedrecht

Groep 1-16: Helvoirt, Marvilde, Nemelaer, Wilhelmina’26

Groep 1-16 (West 2): DCV, HMSH, HVC’10, SC Den Hoorn

Groep 1-17: Oirschot Vooruit, Rijen, SC ‘t Zand, SVW

Groep 1-18: Altena, Hilvaria, Sarto, VOAB

Groep 1-19: ASV Arkel, LRC Leerdam, TSC Oosterhout, Papendrecht

Groep 1-20: CHC, Heukelum, Nivo Sparta, WSC

Groep 1-21: Beerse Boys, SVSSS, Sleeuwijk, Uno Animo

Groep 1-22 (West 1): Benschop, FC Zaandam, SC Spirit’30, VVIJ

Groep 2-01 (West 2): Flakkee, Linschoten, Stolwijk, FC Boshuizen

Groep 2-5: Dongen, Hardinxveld, Margriet, SV Capelle

Groep 2-2: Peursum, RFC, Schelluinen, Streefkerk

Groep 2-6: NOAD’32, OSC’45, SSC’55, Unitas

Groep 2-06 (West 2): Dilettant, FC Zoetermeer, GHVV’13, Koudekerk

Groep 2-08: Herovina, Olympia’60, BLC, SV De Braak

Groep 2-10: Ameide, Asperen, Beesd, Vuren

Groep 2-11: Groot-Ammers, SV Noordeloos, Sparta’30, WSV Well

Groep 2-12: DHV, De Alblas, IFC, Oosterhout

Groep 2-14 (West 1): Brederodes, CJVV, Coby Boys, Oranje Wit (Elst)

Groep 2-15 (West 2): Bergambacht, FC Oegstgeest, GDA, Verburch

Groep 2-16: Alblasserdam, Groote Lindt, Seolto, ZBC’97

Groep 2-17: GVV Geldermalsen, HSSC’61, Lekvogels, MVV’58

Groep 2-17 (West 2): Den Bommel, Schoonhoven, Sporting Leiden, WCR

Groep 2-19: ASH, GVV’63, Kerkwijk, SC Everstein

Groep 2-20 (West 2): Cabauw, NTVV, Roodenburg, Sportief

Groep 2-21 (West 2): GOZ, Gouda, Haastrecht, Woubrugge

Groep 2-22 (West 2): Ammerstol, Bernardus, Ommoord, Overmaas

Groep 2-26: Haaften, Leerdam Sport’5, Rhelico, SV Meerkerk

Groep 2-29 (West 2): CKC, CVC Reeuwijk, FC Perkouw, SJC

Groep 2-30: Berkdijk, GDC, SV Top, VVAC

Groep 2-31: BZC’14, SCO, SVS’65, sv OSS 1920

Groep 2-38 (West 2): Bodegraven, DRL, Herkingen’55, SPV’81

Groep 2-43 (West 1): SV Lopik, SCH’44, SV Vechtzoom, SVF

Groep 2-46 (West 2): Football Factory, Gouderak, HPSV, Zwartewaal

Groep 3-07: BVV, BMC, Hedel, Maliskamp

Groep 3-17: Haarsteeg, Ophemert, SCG’18, Teisterbanders

Groep 3-18: Den Dungen, RKKSV, RKVSC, TGG

Groep 3-22: Alem, BZS, DSC, DSS’14

Groep 3-30: Baardwijk, Berkdijk, Dussense Boys, SC Elshout

Groep 3-37: Be Ready, OVV’67, RFC, Waspik

Groep 3-43: FC Engelen, HRC’14, Jan van Arckel, Vlijmense Boys

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >
Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup