UPDATE

Overzicht en uitslagen oefenprogramma regioclubs winterstop 2023-2024

Nieuws 76.690 keer gelezen

REGIO • Onderstaand een overzicht van de tot nu bij ons bekende oefenwedstrijden (eerste elftallen, regioclubs) in de aanloop naar de tweede competitiehelft.

Aanvullingen (wedstrijden én uitslagen) bij voorkeur doorgeven via e-mail (info@regio-voetbal.nl) of via de socialmediakanalen van Regio-Voetbal.

De uitslagen van eerder in de winterstop gespeelde oefenduels staan onderaan dit bericht.

DINSDAG 27 FEBRUARI
De Zwerver - Wieldrecht: 1-1
Nivo Sparta 1/2 - SC Feyenoord O23

UITSLAGEN

DINSDAG 20 FEBRUARI
SteDoCo - WNC: 3-0
Sliedrecht - Almkerk: 1-2
Papendrecht - SVW: 5-1

ZATERDAG 17 FEBRUARI
EBOH - Sliedrecht: 1-3
GDC - Peursum: 1-2
Jan van Arckel - Haaften: 2-1
NEO’25 - Vuren: 4-5
VVAC - BZC’14: 2-0
LRC Leerdam 2 - MVV’58: 1-2
VVAC 2 - NOAD’32: 4-2
RFC - Seolto: 2-0

DONDERDAG 15 FEBRUARI
Almkerk - Baardwijk: 5-0

DINSDAG 13 FEBRUARI
Asperen - Heukelum: 3-3
SVS’65 - Almkerk 2: 2-3
Herovina - Lekvogels: 0-1
Benschop - SV Houten: 2-1
GVV - HSSC’61: 0-6
Vriendenschaar - DESTO: 2-3

DONDERDAG 8 FEBRUARI
Peursum - Schoonhoven: 0-3
GVV’63 - Alem: 5-2
LMO - Pelikaan: 1-1
Baardwijk - Sleeuwijk: 0-4
SVW - ASV Arkel: 5-0
GJS - Altena: 6-0
VVAC - LRC Leerdam 2: 3-1
Leerdam Sport’55 - Schelluinen: 0-0

DINSDAG 6 FEBRUARI
Kozakken Boys - XerxesDZB: 1-3
Drechtstreek - De Zwerver: 1-0
GJS - Unitas (zon): 2-0
DeltaSports’95 - SC Everstein: 9-0
RVVH - Barendrecht: 1-1
Oranje Wit - SVS: 6-1

DINSDAG 30 JANUARI
SV Meerkerk - SC Everstein: 1-1
Asperen - Schelluinen: afgelast
Altena - Kozakken Boys O23: 1-4
SV Noordeloos - BZC’14: 2-0
Lekvogels - Heukelum: 7-2
Alexandria’66 - Heerjansdam: 0-5

ZATERDAG 27 JANUARI
SC Everstein - MVV’58: 2-3
Ameide - Herovina: 6-2
SVS’65 - Haaften: 3-3
BRC - HSSC’61: 4-3
BZC’14 - SSC’55: 6-5
SV Noordeloos - Kerkwijk: 5-0
Well - DBN’22: 0-0
Vuren - Leerdam Sport’55
Ameide - Herovina: 6-2
RFC - VVAC: 3-1
Jan van Arckel - NEO’25: 3-3

VRIJDAG 26 JANUARI
ASH - SV Pesse: 4-0 (in Football Center Marbella)

WOENSDAG 24 JANUARI
Kozakken Boys - Jong Willem II: 2-3

DINSDAG 23 JANUARI
Heerjansdam - GSC/ODS (beker): 1-0
Vuren - Asperen: 2-2
VVGZ - Hardinxveld: 4-2
SV Meerkerk - Sleeuwijk: 1-0
Schelluinen - Streefkerk: 1-1
Woudrichem - Ameide: 0-3
Haaften - Leerdam Sport’55: 1-0
Be Ready - Altena: 1-2
Tricht - Leones: 4-3
Peursum - NEO’25: 3-5
Schoonhoven - Cabauw: 2-1
BRC - Vriendenschaar: 2-3
Dussense Boys - Well: 3-5
Jan van Arckel - ASH: 4-1
GJS - De Alblas: 5-2
OJC Rosmalen 1/2 - Roda Boys: 2-0
LRC Leerdam 2 - HSSC’61: 3-4
Lekkerkerk - Pelikaan 2: 1-1
Hedel - Unitas’28: 10-1
DESK - RFC: 3-5

ZATERDAG 20 JANUARI
GRC 14 - NEO’25: 6-4
Rockanje - Nieuw-Lekkerland: 1-6
Prinsenland - Hardinxveld: 1-6
Altena - GJS: 1-3
Binnenmaas - Papendrecht: 0-2
Brielle - IFC: 1-1
Nivo Sparta - LRC Leerdam: 1-4
Nieuwenhoorn - VVGZ: 2-1
VVAC - Gasselternijveen: 2-1 (30 minuten tijdens trainingskamp in Albufeira)
VVAC - RCD (B): 0-2 (30 minuten tijdens trainingskamp in Albufeira)
VVAC - RCD (A): 2-2 (30 minuten tijdens trainingskamp in Albufeira)
SVS’65 - Costa Unida FC: 3-3 (tijdens trainingskamp in Marbella)

DINSDAG 16 JANUARI
Kozakken Boys - Unitas: afgelast
VVGZ - Hardinxveld: afgelast
SV Meerkerk - Sleeuwijk: afgelast
RWB - GRC 14: afgelast
OJC Rosmalen combi 1/2 - Roda Boys: afgelast
Achilles Veen - Sparta’25: afgelast
GJS - De Alblas: afgelast
Virtus- SVW: afgelast
LRC Leerdam 2 - HSSC’61: afgelast
Lekkerkerk - Pelikaan 2: afgelast
Haaften - GVV’63: afgelast
SVS’65 - Almkerk 2: afgelast
Tricht - Leones: afgelast
BRC - SC Everstein: afgelast
Sparta’30 - NEO’25: afgelast
FC Engelen - Kerkwijk: afgelast
Tricht - DHSC (bij Vriendenschaar): 2-1
Vriendenschaar - JSV: 5-3

ZONDAG 14 JANUARI
Hedel - HRC’14: 5-2
Venhorst - DSC: 1-2

ZATERDAG 13 JANUARI
Oranje Wit - SHO: 2-3
DeltaSports’95 - Tricht: 2-0
Donk - Streefkerk: 7-0
GDC - SV Capelle: 4-0
Papendrecht - Almkerk: 2-3
SDV Barneveld - LRC Leerdam: 5-1
Nieuw-Lekkerland - Wieldrecht: 2-2
Woudrichem - VVAC: 2-2
Sparta’30 - GRC 14: 2-2
HSSC’61 - Schelluinen: 2-1
Lekvogels - Brederodes: 4-2
Heinenoord - Rijsoord: 2-2
De Alblas - FC Zeist: 6-1 (tijdens trainingskamp in Torremolinos)
Hardinxveld - Fortissimo Ede: 1-1 (tijdens trainingskamp in Benidorm)
Nivo Sparta - vv Dieren: 2-6 (tijdens trainingskamp op Gran Canaria)
SV Geuldal - SV Meerkerk: 1-4 (tijdens trainingskamp in de omgeving van Valkenburg)
De Zwerver - NSVV: 1-4 (tijdens trainingskamp in Sevilla)
GJS - FC Muntendam: 9-1 (tijdens trainingskamp in Benidorm)
Groote Lindt - NOAD’32: 2-0 (Algarve Cup in Albufeira)
Alem - SC Boornbergum’80: 2-1 (in Albufeira)

VRIJDAG 12 JANUARI
Peursum - SV Warmundia: 4-3 (tijdens trainingskamp in Torremolinos
Sliedrecht - Dalfsen: 1-0 (tijdens trainingskamp in Benalmádena
Heerjansdam - Purmersteijn: 3-1 (tijdens trainingskamp)
Benschop - Foreholte: 2-1 (tijdens trainingskamp in Barcelona)

DONDERDAG 11 JANUARI
Almkerk - SC Emma: 5-1
BRC - Asperen: 0-0 (gestaakt na 25 minuten wegens te glad veld)
GJS - Schelluinen: 6-2
Herovina - Focus’07: 3-3
IJFC - Heukelum: 3-1

DINSDAG 9 JANUARI
Achilles Veen - Roda Boys: 2-1
Sliedrecht - Unitas: 0-2
Heerjansdam - Papendrecht: afgelast
SC Everstein - Schelluinen: afgelast
LRC Leerdam - Blauw Geel’38: 2-0
Streefkerk - SVW: 6-0
Emplina - Nivo Sparta: 2-2
Binnenmaas - Wieldrecht: 1-2
Vriendenschaar - MVV’58: 2-2
Benschop - Kampong 2: 5-3

ZATERDAG 6 JANUARI
GRC 14 - RKZVC (tijdens trainingskamp, 45 minuten): 2-0
GRC 14 - WKE (tijdens trainingskamp, 45 minuten): 1-2
WNC - TEC: 1-4
GJS - VVGZ: 2-5
Roda Boys - SV Lopik (bij GRC 14): 2-0
Kozakken Boys - De Jodan Boys: 3-1
IFC - Dongen: 5-2
Heerjansdam - FC Skillz: 5-2
EBOH - GSC/ODS: 2-4
Binnenmaas - Groote Lindt: 2-1
VVG’25 - Oranje Wit: 3-2
Almkerk - Lunteren (tijdens trainingskamp in Benidorm): 8-2

VRIJDAG 5 JANUARI
SteDoCo - Excelsior Maassluis (tijdens trainingskamp): 0-2
HSSC’61 - De Zuidvogels (tijdens trainingskamp): 1-3
Sportclub 25- Papendrecht (tijdens trainingskamp Maastricht): 1-3

ZATERDAG 16 DECEMBER
Nieuw-Lekkerland - Bergambacht: 4-1

Rick den Besten

Hoofdredacteur/directielid Kontakt Mediapartners, (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard, webmaster Regio-Voetbal.

• Roda Boys - SV Lopik.
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Download onze app

Heb jij de app van Regio-Voetbal al?

Al het voetbalnieuws uit jouw regio
Alle uitslagen op één plek
Gratis downloaden

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Download onze app

Heb jij de app van Regio-Voetbal al?

Al het voetbalnieuws uit jouw regio
Alle uitslagen op één plek
Gratis downloaden

Laatste nieuws

Logo
• Henk Donga is ook komend seizoen trainer van Leerdam Sport'55.
Henk Donga vindt als trainer van Leerdam Sport'55 het plezier terug: 'Mijn LRC-verleden speelt geen enkele rol' 4 uur geleden
• Jermaine Maas (l)  in duel met Iain Brands.
Selectie Nivo Sparta voor volgend seizoen nagenoeg compleet: Jermaine Maas en Agonis Hoti nieuwkomers 4 uur geleden
Afbeelding
RVC'33 zoek jou! vacatures 11 uur geleden
Afbeelding
Jesse Graumans en Cornee van de Grint eerste versterkingen Roda Boys 12 uur geleden
Logo
Felix Otte (SVS'65)
Felix Otte: Rots in de Spijkse branding 23 apr, 17:33
• Perry Bakema.
VV Lekkerkerk en hoofdtrainer Perry Bakema per direct uit elkaar 23 apr, 16:44