Afbeelding
Foto:Kontakt Mediapartners

Tricht wil in rust niet verder in Roosendaal: ‘Nog nooit zoiets meegemaakt’

Wedstrijdverslagen 7.355 keer gelezen

TRICHT- Tricht beleefde aan de uitmatch in Roosendaal voor de districtsbeker maar erg weinig plezier. Tijdens de met een 1-0 voorsprong voor Roosendaal aangebroken rust besloot Tricht niet verder te spelen omdat de spelers na al twee rode kaarten te emotioneel waren om door te gaan.

Trichts trainer Frank Brands was er ver na afloop nog onthutst van: “Dit heb ik in mijn hele loopbaan als speler of als trainer nog nooit meegemaakt. Het was eigenlijk een heel saaie wedstrijd met weinig kansen of overtredingen. Toch kregen wij twee rode kaarten. Sven van Maurik kreeg een directe rode kaart voor een overtreding die maximaal geel waard was. En mijn aanvoerder René van Soelen kreeg twee keer een gele kaart en dus rood voor opmerkingen.” 

Vijf minuten voor de rust kreeg Roosendaal na een Trichtse overtreding op de rand van het strafschopgebied een penalty, waaruit de thuisclub een 1-0 voorsprong nam.

Gestaakt
Tijdens de rust werd de bekerpartij bij die 1-0 stand gestaakt. Trainer Frank Brands was duidelijk: “Mijn spelers zaten trillend en huilend in de kleedkamer. Dan houdt het snel op en neem ik de verantwoordelijkheid om de wedstrijd te stoppen. Tegenstander Roosendaal treft overigens geen enkele blaam.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
45 minuten geleden
Hamza Hammouchi verkast van Haaften naar GVV’63
Afbeelding
1 uur geleden
Wesley de Groot keert na jaar bij SVS’65 terug bij Schelluinen
WNC won eerder dit seizoen met 2-1 van Roda Boys.
3 uur geleden
Kan WNC de titelstrijd beslissen in Aalst, wint LRC bij hekkensluiter en wordt de degradatie van Ameide een feit?
Afbeelding
4 uur geleden
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
Steyn Quadflieg.
4 uur geleden
Steyn Quadflieg volgende versterking voor Almkerk
Afbeelding
7 uur geleden
Tricht versterkt zich met Mark Verrips
Afbeelding
7 uur geleden
Aram Harms naar Papendrecht
SteDoCo - UNA (1-2).
voorbeschouwing Alblasserwaard 9 uur geleden
Het zal zaterdag toch echt moeten gebeuren voor SteDoCo, Streefkerk speelt topper tegen DESK
Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 10 uur geleden
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid I, West 1 en 2)
Heukelum - Tricht (2-2).
update 18 uur geleden
Programma en uitslagen oefenwedstrijden regioclubs