Logo regio-voetbal.nl
Foto: Jeroen de Bruin / DBRN Fotografie
update

Overzicht oefenprogramma voorbereiding seizoen 2021-2022

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO • Eindelijk, we mogen (bijna) weer. Vanaf zaterdag 3 juli staan de eerste oefenwedstrijden gepland.


Onderstaand een overzicht van de tot nu toe bij ons bekende oefenduels (regioclubs eerste elftallen). Graag vullen we de lijst aan en krijgen we t.z.t. de uitslagen door.

Oefenduels kunnen -bij voorkeur- worden doorgegeven via e-mail: info@regio-voetbal.nl. Via Facebook of Twitter (@RVoetbal) mag overigens ook.

DONDERDAG 1 JULI
20:00 uur, Sleeuwijk - VVAC

ZATERDAG 3 JULI
14:30 uur, Sliedrecht - Oranje Wit
14:30 uur, Heukelum - GJS
14:30 uur, Papendrecht -Wieldrecht
14:30 uur, Woudrichem - ASV Arkel
14:30 uur, Bergambacht - Schoonhoven
14:30 uur, Beesd - Focus’07
14:30 uur, TOGB - Heerjansdam
14:30 uur, Irene Gemonde - RFC zat.
15:00 uur, Vriendenschaar - DOSC

DINSDAG 6 JULI
20:00 uur, GJS - Heerjansdam

ZATERDAG 10 JULI
14:30 uur, Heukelum - Groot-Ammers
14:30 uur, OJC Rosmalen - Sliedrecht
14:30 uur, GRC 14 - Vriendenschaar
14:30 uur, Alblasserdam - FC Dordrecht
14:30 uur, Sleeuwijk - RFC zat.
17:00 uur, Nivo Sparta - FC Den Bosch

DINSDAG 13 JULI
Spijkenisse - Heerjansdam

ZATERDAG 17 JULI
14:30 uur, Sliedrecht - Unitas zondag
14:30 uur, EBOH - Wieldrecht
14:30 uur, Drechtstreek - Spartaan’20
17:00 uur, Gemert - Nivo Sparta

DINSDAG 20 JULI
20:00 uur, Kozakken Boys - Jong Willem II

ZATERDAG 24 JULI
11:00 uur, Achilles Veen - UNA
14:30 uur, Gemert - SteDoCo
15:00 uur, Kozakken Boys - VVOG

ZATERDAG 31 JULI
12:30 uur, DOVO - Kozakken Boys (bij IJsselmeervogels)
14:00 uur, Unitas zon - Jodan Boys
14:30 uur, SteDoCo - ASWH
14:30 uur, OSS’20 - Achilles Veen

DINSDAG 3 AUGUSTUS
20:00 uur, Kozakken Boys - Sparta Nijkerk
20:00 uur, Achilles Veen - Dongen
20:15 uur, SteDoCo - Hercules

ZATERDAG 7 AUGUSTUS
14:30 uur, Achilles Veen - SteDoCo
14:30 uur, Unitas zat - SVW
15:00 uur, Kozakken Boys - Achilles’29

ZONDAG 8 AUGUSTUS
14:00 uur, Halsteren - Unitas

DINSDAG 10 AUGUSTUS
20:00 uur, Kozakken Boys - Eemdijk
20:00 uur, Gemert - Achilles Veen
20:00 uur, GDC - GRC 14
20:00 uur, Alem - Haarsteeg
20:15uur, SteDoCo - TEC

DONDERDAG 12 AUGUSTUS
* Toernooi bij DFC met o.a. DFC en De Alblas

ZATERDAG 14 AUGUSTUS
* Zilveren Crab Toernooi in Dordrecht met deelname van: Oranje Wit, Hardinxveld, SVW, LRC Leerdam
* Zilveren Crab Toernooi in Dordrecht met deelname van: Oranje Wit 2, FC Dordrecht AM, ZBC’97, Sliedrecht 2
* Toernooi bij DFC met o.a. DFC en De Alblas
14:30 uur, SteDoCo - Capelle
14:30 uur, Achilles Veen - ASWH
14:30 uur, GVV’63 - Roda Boys
14:30 uur, Drechtstreek - Alblasserdam
14:30 uur, WNC - Schoonhoven
14:30 uur, Heukelum - HSSC’61
14:30 uur, Nieuw-Lekkerland - Streefkerk
14:30 uur, VVAC - Herovina
14:30 uur, Unitas zat - Altena
14:30 uur, Vuren - BZC’14
14:30 uur, SSC’55 - Wilhelmina’26
14:30 uur, Wieldrecht - GRC 14
14:30 uur, GDC - Kozakken Boys O23
14:30 uur, Nita - SC Everstein
14:30 uur, Groote Lindt - GOZ
14:30 uur, Kamerik - Lekvogels
14:30 uur, Roda Boys 2 - RFC zat.
15:00 uur, LRC Leerdam - SVW
15:00 uur, IFC - Papendrecht
15:00 uur, Kozakken Boys - Feyenoord O21
15:00 uur, Tricht - BVV Den Bosch
15:00 uur, NOAD’32 - OSC’45
16:00 uur, Alem - Boxtel

ZONDAG 15 AUGUSTUS
14:00 uur, Dussense Boys - GSC/ODS

DINSDAG 17 AUGUSTUS
* Zilveren Crab Toernooi in Dordrecht met deelname van: Oranje Wit, Hardinxveld, SVW, LRC Leerdam
* Zilveren Crab Toernooi in Dordrecht met deelname van: Oranje Wit 2, FC Dordrecht AM, ZBC’97, Sliedrecht 2
* Louis de Kam Toernooi bij GJS, deelnemersveld nog niet bekend
* Jan Stam Toernooi (bij Wieldrecht) met Nieuw-Lekkerland, Pelikaan, FC Dordrecht O21 en Wieldrecht
20:00 uur, Woudrichem - GVV’63
20:00 uur, Vuren - Sleeuwijk
20:00 uur, Papendrecht - ASWH O23
20:00 uur, Schelluinen - Leerdam Sport’55
20:00 uur, Rhelico - Tricht
20:00 uur, WSC Zon - GDC
20:00 uur, Jan van Arckel - WSV Well
20:00 uur, Almkerk 2 - RFC zat.

DONDERDAG 19 AUGUSTUS
* Toernooi bij FC Binnenmaas met Drechtstreek, Groote Lindt, VVOR en FC Binnenmaas

ZATERDAG 21 AUGUSTUS
* Zilveren Crab Toernooi in Dordrecht met deelname van: Oranje Wit, Hardinxveld, SVW, LRC Leerdam
* Zilveren Crab Toernooi in Dordrecht met deelname van: Oranje Wit 2, FC Dordrecht AM, ZBC’97, Sliedrecht 2
* Finaledag Jan Stam Toernooi (bij Wieldrecht) met Nieuw-Lekkerland, Pelikaan, FC Dordrecht O21 en Wieldrecht
* Finaledag Louis de Kam Toernooi bij GJS, deelnemersveld nog niet bekend
* Finaledag toernooi bij FC Binnenmaas met Drechtstreek, Groote Lindt, VVOR en FC Binnenmaas
15:00 uur, SVW - Hardinxveld (Zilveren Krab Toernooi bij Oranje Wit)
14:00 uur, Odeysseus’91 Utrecht - Lekvogels
14:30 uur, Sliedrecht - Roda Boys
14:30 uur, GRC 14 - Achilles Veen
14:30 uur, Heukelum - SV Meerkerk
14:30 uur, De Alblas - De Zwerver
14:30 uur, Streefkerk - Sleeuwijk
14:30 uur, Woudrichem - Schelluinen
14:30 uur, Wilhelmina’26 - GDC
14:30 uur, Altena - Vuren
14:30 uur, Schoonhoven - Asperen
14:30 uur, SC Everstein - Herovina
14:30 uur, Alblasserdam - Spirit 2
14:30 uur, HSSC’61 - Vriendenschaar
14:30 uur, BZC’14 - Kerkwijk (in Zuilichem)
14:30 uur, NOAD’32 - Rhelico
14:30 uur, ASH - GVV’63 2
14:30 uur, WSV Well - Nivo Sparta 2
14:30 uur, NEO’25 - RFC zat.
14:30 uur, Benschop - TOV
14:30 uur, RKVSC - OSC’45
15:00 uur, VVAC - Haaften
16:00 uur, Nivo Sparta - SV Top
17:00 uur, Tricht - Leones

ZONDAG 22 AUGUSTUS
14:30 uur, Vlijmense Boys - Alem
14:30 uur, GSC/ODS - OVV

MAANDAG 23 AUGUSTUS
20:00 uur, ASV Arkel - Unitas

DINSDAG 24 AUGUSTUS
19:30 uur, GDC - RKDVC
20:00 uur, Nieuw-Lekkerland - Drechtstreek
20:00 uur, SV Meerkerk - SV Noordeloos
20:00 uur, Nivo Sparta - CHC
20:00 uur, Roda Boys - Oosterhout
20:00 uur, Rijsoord - Papendrecht
20:00 uur, Wilhelmina’26 - PSV AM
20:00 uur, Schelluinen - Voorwaarts
20:00 uur, Kerkwijk - GVV’63
20:00 uur, Schoonhoven - Oudewater
20:00 uur, Groote Lindt - De Alblas
20:00 uur, Asperen - BZC’14
20:15 uur, SC Everstein - VVAC
20:15 uur, Vriendenschaar - Tricht

WOENSDAG 25 AUGUSTUS
20:15 uur, Egelantier - GSC/ODS

ZATERDAG 28 AUGUSTUS
12:30 uur, Schoonhoven - EDO
14:00 uur, ‘t Goy - Lekvogels
14:30 uur, Rob Colijn Memorial bij SVW met deelname van GJS, SVW, Schelluinen en Herovina
14:30 uur, LRC Leerdam - Heukelum
14:30 uur, Papendrecht - Drechtstreek
14:30 uur, Nieuw-Lekkerland - Alblasserdam
14:30 uur, WNC - Wieldrecht
14:30 uur, SV Meerkerk - VVAC
14:30 uur, HSSC’61 - Groot-Ammers
14:30 uur, De Zwerver - Pelikaan
14:30 uur, Vuren - Asperen
14:30 uur, Streefkerk - Zwaluwe
14:30 uur, BZC’14 - Ameide (in Brakel)
14:30 uur, Jan van Arckel - Wilhelmina’26
14:30 uur, IFC - De Alblas
14:30 uur, Tricht - IJFC
14:30 uur, Unitas zat - ONA
14:30 uur, Wieldrecht 2 - SV Noordeloos
14:30 uur, WSV Well - Oosterhout
14:30 uur, RFC zat. - SVS’65
14:30 uur, Roda Boys 2 - ASH
14:30 uur, RKVSC - GVV Geldermalsen
15:00 uur, Heerjansdam - Sliedrecht
15:00 uur, Roda Boys - Real Lunet
15:00 uur, DTS Ede - Nivo Sparta
15:00 uur, GVV’63 - DSC
15:00 uur, GDC - RWB zon.
15:00 uur, Benschop - PVCV
15:00 uur, Vriendenschaar - Zeist
18:00 uur, EVVC - Alem

ZONDAG 29 AUGUSTUS
13:00 uur, VCW - GSC/ODS

DINSDAG 31 AUGUSTUS
19:30 uur, RKVSC - WSV Well
20:00 uur, De Zwerver - Nieuw-Lekkerland
20:00 uur, GRC 14 - Roda Boys
20:00 uur, Papendrecht - Sparta AV
20:00 uur, Drechtstreek - ASWH O23
20:00 uur, GVV’63 - Altena
20:00 uur, Oranje Wit 2 - Alblasserdam
20:00 uur, ASV Arkel - Vuren
20:00 uur, Peursum - Schelluinen
20:00 uur, Baardwijk - Wilhelmina’26
20:00 uur, Schoonhoven - RVC’33
20:00 uur, Alem - Trinitas Oisterwijk
20:15 uur, Nivo Sparta - Nemelaer
20:15 uur, Theole - Tricht
20:15 uur, Vriendenschaar - SCH

WOENSDAG 1 SEPTEMBER
20:00 uur, GSC/ODS - RFC

DINSDAG 7 SEPTEMBER
20:00 uur, Papendrecht - LRC Leerdam
20:00 uur, ASV Arkel - SV Meerkerk
20:00 uur, VVGZ - SVW
20:00 uur, Pelikaan - Streefkerk
20:00 uur, Asperen - Sparta’30
20:00 uur, SV Lopik - Schoonhoven
20:00 uur, NOAD’32 - RFC zat.
20:00 uur, Schelluinen - Montfoort
20:15 uur, Benschop - Stolwijk

DINSDAG 14 SEPTEMBER
20:00 uur, GRC 14 - Papendrecht
20:00 uur, Nivo Sparta - Real Lunet
20:00 uur, ASV Arkel - Schelluinen
20:00 uur, Schoonhoven - Tricht
20:00 uur, Vuren - Almkerk
20:00 uur, Dussense Boys - BZC’14
20:00 uur, WNC 2 - RKVSC
20:15 uur, Streefkerk - De Zwerver
20:15 uur, Odysseus’91 - SC Everstein
20:15 uur, Vriendenschaar - MVV’58

DONDERDAG 16 SEPTEMBER
20:15 uur, Jong Brabant - Alem

DINSDAG 21 SEPTEMBER
20:00 uur, Oranje Wit 2 - ‘s-Gravendeel

Oefenduels (en uitslagen) kunnen -bij voorkeur- worden doorgegeven via e-mail: info@regio-voetbal.nl. Via Facebook of Twitter (@RVoetbal) mag overigens ook.

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >
Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup